Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Klapáková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Klapáková — rodinná koučka a logopedka

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Petra Klapáková:
K paní Klapákové jsem docházela se synem 2 roky na logopedii. Měli jsme zkušenosti i z jiné ordinace, ale výsledky se stále nedostavovaly. Teprve s paní Klapákovou začal můj syn dělat pokroky. Výsledky, jenž se po krátkém čase začaly dostavovat, ho motivovaly k další práci a posilovaly mu sebevědomí. Paní Klapáková je výborný logoped a skutečný odborník, který do své práce vnáší zkušenosti z praxe učitelky mateřské školy. Je schopna přesně odhadnout, co na které dítě platí a podle toho také volit co nejvhodnější přístup i metody. Tyto zkušenosti paní magistra zúročila i v nejrůznějších činnostech, které jsou pro děti atraktivní a které mění nezáživný nácvik v hru a zábavu. Dítě při nich ani nepostřehne, že se učí. Magistra Petra Klapáková byla naším průvodcem, který nás vedl a pomáhal nám zdolávat veškerá úskalí a za to jí patří mé DÍKY.

Mgr. Mirka Stasiuková

Seminář Rozvoj řeči u dětí od 2 –7 let byl přínosný, motivující, věcný. Obrázkový materiál z pera paní Klapákové se všem v naší školce moc líbil. Těším se na další setkání.

Lída Šubrtová

Ještě jednou děkuji za velmi přínosný seminář Podpora rozvoje řeči dítěte. Oblast logopedie je pro mě velmi zajímavá. Váš seminář byl pro mě velkým přínosem pro mou práci učitelky v mateřské škole.

Darina Drozdová

Chtěla bych poděkovat za bezvadný kurz Podpora rozvoje řeči dítěte. Bylo to pro mne velmi přínosné a milé. Organizace a náplň kurzu byla skvělá. K tomu náměty, hry a výklad… báječné. Již jsem doporučila dál.

Mgr. Alena Prančlová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS