Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renáta Dvořáková

Renáta Dvořáková

cukrářka, výrobce cukrovinek a zákusků

Renáta Dvořáková
Renáta Dvořáková - logo

Ručně vyrobím a dodám delikátní cukrovinky a zákusky z odpalovaného těsta na firemní i soukromé oslavy, do kaváren, restaurací apod. Používám pouze nejvybranější suroviny. Z každé cukrovinky vytvářím malé umělecké dílo – aby potěšilo nejen chuťové pohárky, ale i oči. Nejčastější pochoutky na váš stůl:

  • éclairs – tradiční francouzské cukrovinky z odpalovaného těsta s lahodnými náplněmi
  • choux – křehké „skořápky“ s krémem v různých variacích
  • tartaletky – malé křehké košíčky s rozmanitými náplněmi a krémy
  • další minizákusky – macarons, minikremrole, amaretti, sušenky a spousta dalších

Každý měsíc vydávám online magazín Pozvání na cestu, ve kterém najdete reportáže z cest za objevováním nových chutí, recept měsíce a speciální měsíční nabídku cukrovinek dle sezony, včetně odvozu až na stůl. Magazín objednávejte na emailu pozvaninacestu@seznam.cz.

Lásce k cukrovinkám jsem propadla ve Švýcarsku, kde jsem dlouho žila a kde jsem se naučila péct takové dobroty jako engadinský koláč, čokoládové koláčky Carac, Tourte de Zug, Foret noir a další. Inspiraci ale čerpám i na všech svých cestách po celém světě.

Vybrané reference: Nespresso (soutěž Svatební dort roku), kavárny Coffee Corner, Café Nová Galerie, Výtvarný ateliér Malování kreslení.

Cukrovinky:

Eclairs | tradiční francouzská cukrovinkaKřehké „skořápky“ chouxKřehké „skořápky“ chouxMinitartaletky | malé křehké košíčky s rozmanitými náplněmi a krémyMinitartaletky | malé křehké košíčky s rozmanitými náplněmi a krémy
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Co je odpalované těsto?

Odpalované těsto se při pečení nafukuje a uvnitř zůstává duté. Je křupavé a výborně se hodí k plnění nejrůznějšími sladkými i slanými náplněmi.

Kontaktní informace

Renáta Dvořáková
Marešova 642/2
Praha 14
198 00
Mobil:602 206 418
Email:rdvorakova@gmail.com
Web:pozvaninacestu.blogspot.cz
Facebook:Facebook pozvaninacestu

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS