Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štefan Jakubjanski > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Štefan Jakubjanski — logo designér

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Štefan Jakubjanski:
Štefan na mě udělal velký dojem, především tím, že již v prvním návrhu loga se trefil do mé představy. Pak už jsme ladili jen detaily a vše tedy odsejpalo jak má :-) Jeho styl komunikace mi jasně nastínil vše, co jsem potřeboval a při předání hotové práce mi dodal více, než jsem očekával. To je k nezaplacení. A za to jsem moc vděčný. Díky Štefane!

Marek Šarbort

m.sarbort@gmail.com
Spolupráce příjemná a profesionální s opravdu rychlým zpracováním. Dokončení finální podoby se 100% spokojeností! Komunikace, přístup, vše perfektní! Doporučuji!

Jakub Hořelka

jakubhorelka@gmail.com
Spolupráci s panem Jakubjanskim mohu jen doporučit. I na základě nepříliš přesného zadání navrhl logo naší firmy včetně několika barevných variant. Svoji práci si dokáže obhájit, nebrání se úpravám. Nabízí dlouhodobější spolupráci např. při návrhu vizitek, celkového jednotného vizuálního stylu apod.

Pavel König

jednatel společnosti Sodeko
www.sodeko.cz ~ info@sodeko.cz
Pana Jakubjanskiho rozhodně doporučuji pro jeho naprosto profesionální přístup, jasné podmínky práce a hlavně kreativitu, se kterou přistoupil k naší zakázce. Jednalo se o návrh zcela nového loga pro e-shop. S výsledkem i s průběhem zakázky jsem nadmíru spokojen.

Viktor Machek

machek@gmail.com ~ 604 273 479
Pana Jakubjanskiho jsme oslovili s žádostí o návrh nového loga pro ToSevyplati.cz. Jeho první nápad se zrodil velmi záhy a trefil se přesně do naší představy (kterou jsme do té doby příliš neměli). Nejvíce oceňuji velmi rychlou a čistou práci, proaktivní přístup a pohodové jednání.

Iva Chaloupková

www.tosevyplati.cz
Štefan navrhl a dodal skvělé logo, jsme nadmíru spokojeni! Komunikace rychlá, úpravy rychlé, výstupy profesionální, vřele doporučuji všem!

Radek Karban

radek@radek-karban.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS