Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Haimann

Mgr. Tomáš Haimann

publicista, copywriter a obsahový stratég

Mgr. Tomáš Haimann

Píšu články a texty na míru. Kromě toho vám mohu pomoci s úpravou stávajících textových materiálů nebo najít nejvhodnější způsob, jak zpřístupnit čtenářům váš obsah. Mám více než deset let zkušeností s profesionálním psaním. Nabízím tyto služby:

  • copywriting – příprava kvalitních textů s důrazem na oslovení cílové skupiny
  • editace textů – i nemastný a neslaný základ lze proměnit ve skvělý výsledek
  • obsahová strategie – pomoc s hledáním hlavy a paty při tvorbě webu nebo tištěných materiálů
  • názvy, hlášky, slogany – trefit lze i jednou ranou

Vystudoval jsem žurnalistiku a politologii na Univerzitě Karlově v Praze. Přesto je politika tématem, o kterém za peníze nepíšu. Mnohem víc mě baví zpracovávat zajímavé podklady do podoby čtivého a zábavného textu. Nevadí mi, jsou-li podklady v angličtině.

Mám bohaté zkušenosti s psaním o odborných tématech. Specializuji se zejména na svět vědy a techniky. Již od roku 2010 v časopise ABC přibližuji mladým čtenářům témata jako například kvantové počítače, hypersonické letouny nebo aktuality ze světa robotiky. Pořady o vědě a technice jsem také připravoval pro Český rozhlas.

Mimo svět vědy a techniky také spolupracuji s mediálními agenturami a soukromými klienty na textech dle jejich požadavků a zadání. Nabízím tvůrčí řešení, spolehlivé dodání stran smluvených podmínek a přehled v oboru, který může přinést pozitivní výsledky nad rámec připravovaných materiálů.

Vybrané reference: ABC, Forbes, Český rozhlas, Mediaplanet Czech, Corporate Publishing, Notre Game, Koktejl a další

Ukázky práce:

Od krávy po jogurt – článek pro ABCOd krávy po jogurt – článek pro ABCExcellent: Od favoritů k fixkámExcellent: Od fixek k favoritůmVsechnoprozdravi.cz: Leberova hereditární optická neuropatie (LHON)
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Tomáš Haimann
Ruská 84
Praha - Vršovice
100 00
Mobil:775 984 357
Email:tomas.haimann@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn tomas-haimann
:4489039

Doporučení z první ruky

Tomáš je přesně ten typ člověka, se kterým je radost spolupracovat. Když mu dáte zadání, tak se do něj tak ponoří, že vám doručí výsledek nad vaše očekávání. Výstupy od Tomáše jsou něco, co by mělo být standardem u všech autorů textu. Jenže takových tu moc není, proto budu vždycky volit jeho.
Jan Marcinek
copywriter

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS