Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Ludvík

Ing. Tomáš Ludvík

UX specialista

Ing. Tomáš Ludvík
Ing. Tomáš Ludvík - logo

Specializuji se na vytváření digitální strategie, návrhy prototypů velkých webových stránek, webových a mobilních aplikací. Mám přes 12 let praxe jako UX designér, grafik, webdesignér a konzultant. Získal jsem bohaté zkušenosti s uživatelským výzkumem, vedením UX týmů a projektů. Pomáhám velkým korporacím i startupům v těchto oblastech:

 • UX strategie – Pomoc s návrhem webu či aplikace od začátku do konce, s výběrem dodavatelů a dohlédnutím na kvalitu jejich práce, určením vašeho dalšího směřování a výběrem aktivit, do kterých se vyplatí investovat. Díky workshopům a uživatelskému výzkumu dokážu propojit vaše byznysové cíle s potřebami uživatelů.
 • Konzultace – Poradenství v oblasti návrhu rozsáhlých webových stránek, mobilních a webových aplikací; expertní analýzy webu, které odhalí hlavní nedostatky; pomoc s návrhem informační architektury webu. Také školení na míru pro vaši společnost.
 • UX/UI design – Návrh precizních interaktivních prototypů s důrazem na použitelnost a uživatelskou zkušenost, což vám ušetří spoustu času a prostředků při následném vývoji webu. Prototyp můžete otestovat na uživatelích, aniž byste měli hotový web.
 • Mentoring – Poradenství začínajícím designérům a grafikům. Jako zkušený profesionál a lektor odhalím váš potenciál a pomohu vám najít tu správnou cestu.

Jsem členem Asociace UX a mám špičkové reference: Air Bank, Česká spořitelna, Nestlé, ČPP, Škoda Auto, Kudyznudy.cz, Kalorické tabulky, Friendly Suits, NN a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha, celý svět

Kategorie katalogu:

Portfolio:

Card Sender | grafický design mobilní aplikaceWebdesign pro eGroovy contactsWebdesign pro Famedia – specialista na venkovní reklamuWebdesign pro FotoZboží.czWebdesign pro kreativní webové studio intya
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Profesní zkušenosti

 • UX specialista na volné noze – Od roku 2004 se profesionálně věnuji návrhu a poradenství v oblasti webů a aplikací. Začínal jsem jako webdesignér, kodér a tvůrce animovaných her ve flashi. Klienti: mobilní aplikace Kalorické tabulky, FriendlySuits, Makro/Metro, Tapito…
 • Dobrý web
  • Head of User Experience – Vedu pětičlenný tým výzkumníků a designérů, poskytuji konzultace a navrhuji řešení webových projektů pro klienty z oblasti bankovnictví, mobilní operátory a velké firmy. Klienti: Air Bank, Czechtourism, Česká spořitelna, ČSOB, NN, Bisnode…
  • Lektor školení UX design v návrhu webu.
 • Lipalearning Head of Design (2011–2013) – Navrhoval jsem webové a mobilní aplikace, později jsem vedl kreativní tým při vývoji edukativních aplikací pro děti pro mobilní platformu.
 • Lundegaard – Senior Webdesigner (2008–2009). Grafické návrhy webů, aplikací a internetových her, flash animací a bannerů. Klienti: 3M, Nestlé, PRE, Unilever…

Kontaktní informace

Ing. Tomáš Ludvík
Eliášova 274/4
Praha 6
160 00
Mobil:774 101 750
Email:me@tomasludvik.cz
Web:www.tomasludvik.cz
Twitter:Twitter tomasludvikcz
LinkedIn:LinkedIn tomasludvik
Účet:670100 – 2204091513 / 6210 (mBank)
:73540871 (plátce DPH)
DIČ:CZ8102171253

Doporučení z první ruky

S Tomášem spolupracuji již několik let. Na jeho práci jsem vždy ocenil jeho cit pro grafiku, rychlost odvedené práce a zejména kvalitu výstupu, kterou dokázal ovlivnit tím, že sám přinášel různé náměty na zlepšení apod. Neumím si představit, že bych s Tomášem ukončil spolupráci a měl hledat na trhu někoho jiného.
Bc. Martin Vlasák, DiS.
provozovatel e-shopu Skleník-expert.cz
www.sklenik-expert.cz

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS