Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vlaďka Rylová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Vlaďka Rylová — certifikovaná terapeutka EFT a SRT neboli terapie emoční svobody a spirituální odezvy

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Vlaďka Rylová:
Dnes jsem byla poprvé u paní Rylové. Našla jsem ji na internetu a je pro mě takový poslední pokus po mnoha jiných (ne příliš úspěšných) metodách, kterými se snažím bojovat s depresí již řadu let. Zároveň jsem v péči psychiatra, bez kterého bych se neobešla. Paní Rylová je velmi pozitivně působící, plně empatický člověk a já již dnes cítím, že její slova a její pomoc budou pro mě velkým přínosem a zároveň velkou úlevou při mém zdravotním stavu. Kdo zažil opravdovou depresi, jistě ví, o čem tady píši. Jsem jí vděčná za to, že mi věnovala tolik času a zároveň cítím, že mi bude velkou oporou i do budoucna. Moc jí za to i touto cestou děkuji a přeji jí jen to dobré, co tento život obnáší.

Miloslava Voráčková

Díky paní Rylové jsem začala znovu "dýchat". S její pomocí se vytratil pocit panického strachu z neúspěchu a ze zklamání. Opět zkouším nové věci a nebojím se zdravě riskovat. Dívám se na svět s úsměvem a optimismem. Kdo tápe a neví si rady, vřele doporučuji paní Vladimíru Rylovou :-)

Markéta R.

Děkuji paní Rylové za zbavení strachu. Moc jsem tomu nevěřila a musím říct, že po prvním sezení to funguje naprosto skvěle. Moc doporučuji, příjemné prostory a skvělé jednání.

Gabriela Z.

Paní Rylová je velmi pozitivně naladěná a dost mi pomohla. Po její návštěvě jsem se cítila lépe. Pokud na sobě chcete pracovat, tak určitě uděláte správný krok, když paní Rylovou navštívíte. Já už se těším na další setkání s ní.

Hanka F.

b.hanika@seznam.cz
Požádala jsem Vlaďku Rylovou o terapii, protože jsem se trápila fóbií z nákupních center. Už jsem sama nebyla schopna jít ani do obchodu. Během půl roku se tyto problémy díky terapii zcela vyřešily. Stejně tak i v druhém případě, kdy jsem žádala o terapii z důvodu urovnání vztahů v rodině. Během následujícího roku nastal zásadní obrat v mém životě. Věřím, že pokud znovu požádám paní Rylovou o pomoc, setkám se s pozitivním výsledkem.

Marta B.

U paní Vlaďky jsem dosud absolvovala tři terapie. Poprvé jsem vstupovala s mírnými obavami, ale jakmile jsem paní Vlaďku uviděla, tak mě zaplavila vlna pozitivna a naprosté důvěry, že mi dokáže pomoci. Vyhledala jsem ji kvůli problémům s bývalým partnerem, nedařilo se mi od něj odpoutat a neustále jsem cítila velmi silné propojení mezi námi a to mi znemožňovalo navázat jakýkoli jiný vztah, který jsem si ani nedovedla představit. Paní Vlaďce se podařilo najít a uvolnit spoustu bloků a energií, kterými jsme byli propojeni a které sahaly až do minulých životů. Když jsem odcházela, cítila jsem se lehká jako peříčko a problém, který mě trápil několik let, jakoby mizel a byl najednou zcela bezvýznamný a odplouval někam daleko. Najednou jsem měla úplně jiný pohled. Od té doby jsme na dalších terapiích pokročili s řešením nízkého sebevědomí a sebehodnoty, které se u mě vytvořilo již v dětství ve vztahu k rodině. Dále jsme pročistili naše rodinné vazby – od té doby se vztahy v naší rodině viditelně vylepšily a jsou mnohem vřelejší, dokážeme lépe komunikovat. Také jsme řešili pracovní otázku (především to, že si na sebe nechávám nakládat moc úkolů), otázku mého vnitřního neklidu a touhy stihnout vše naráz. Po každé z těchto terapií jsem cítila neskutečnou úlevu, má energie narůstá, dosahuji většího vnitřního klidu a mé mínění o sobě samé narůstá. Chtěla bych proto paní Vlaďce moc a moc poděkovat za to, že mi poskytuje odrazový můstek k tomu, jak pracovat na sobě samé, za její obrovské srdce, za to, že pomáhá lidem. Paní Vlaďce se podařilo uvolnit obrovský a tíživý balvan na srdci, který jsem tam cítila. Dosahuji většího klidu a pohody – otevřela mi oči, srdce a mysl a díky ní začínám věřit svým intuicím, které jsem se bála „poslouchat“. Mám chuť se dále rozvíjet a učit.

Petra Sv.

Touto cestou chci ještě jednou velice poděkovat paní Vlaďce za obrovskou pomoc mému ročnímu dítěti. Od narození měla dcerka zvýšenou teplotu, později byla zjištěna v moči zvýšená hodnota bakterie Escherischia Coli. Několikanásobná antibiotická léčba byla neúčinná nebo jen krátkodobá. Po neustálém kolotoči ve zdravotnictví a po nechuti cpát do dcery další léky jsem se nakonec obrátila na paní Vlaďku. Dcera byla léčena na dálku. Hned druhý den po terapii byla bez zvýšené teploty a při kontrole moči na nefrologii byly hodnoty bakterie v moči zanedbatelné. To všechno se odehrálo v létě. Teď s odstupem času je stále všechno v pořádku a věřím, že po této stránce už to tak i zůstane. Je to úžasné, že něco takového, jako tento způsob léčby a pomoci lidem, existuje. A Vy, paní Vlaďko, to umíte ovládat naprosto skvěle! :) Mockrát děkujeme!!!

Jana Šnévajsová

Touto cestou bych chtěla Vlaďce poděkovat za pomoc! Sama nevím, proč jsme s tím tak dlouho otáleli a nechali se omezovat. Naše 8měsíční dcera začala mít loni na jaře zvýšené teploty, které ne a ne ustoupit. Dlouho jsme to sváděli na stále rostoucí zoubky. Ale pak jsme nechali u doktorky vyšetřit moč a tam zjistili, že má bakterii E. coli. Proto dcera dostala antibiotika (bohužel si už nepamatuji jejich název). Po dobrání jsme šli opět na testy a bakterie tam byla stále. Poslali nás na nefrologii, kde nám poradili dávat Uroval. Ten dcera pila tak 3 měsíce, teploty stále trvaly a bakterii se u ní taky moc líbilo. Asi po půl roce nasadili malé znovu antibiotika (myslím, že to byl Sumetrolim). Během léčby jsme vyšetřovali moč a stále beze změny. Neustále jsme se doma bavili o tom, že pokud to ani tentokrát nezabere, tak dceru necháme „přeléčit“ u nějakého léčitele, když nezabírá klasická medicína. No a tak jsem zkontaktovala Vlaďku, kterou znám celý život a domluvila se sní na terapii. Za pár dní po proběhlé terapii nám paní doktorka na nefrologii sdělila, že moč je čistá! Byla jsem úplně v šoku a štěstím bez sebe! Takže kdo váháte, zda ano či ne, radím Vám, běžte do toho!!! Také jsem měla pochybnosti, manžel ještě větší, ale už tomu věříme oba a akorát si vyčítáme, že jsme tak dlouho nad terapií váhali. A co víc, mám pocit, že i doma máme mnohem větší harmonii a pohodu. Držím palce.

Jolana Dudová

Vlaďka Rylová mi několikrát pomohla. Po každém sezení jsem se cítila silnější, sebevědomá a klidná. Pomohla mi lépe kontrolovat své emoce i soukromý a profesionální život. Přestože žiji v Německu, vzdálenost nebyla vůbec problém. Mohu ji opravdu doporučit a jsem velice ráda, že jsem mohla vyzkoušet její terapii.

Irini Alektoridou

architektka, Aachen, Německo
Paní Rylovou znám již delší dobu jako velmi milou a hodnou paní. Až před časem jsem si ji dovolila kontaktovat jako profesionála – nejdříve za účelem pomoci ohledně opakovaného zánětu močových cest. Naprosto přesně určila příčiny nemoci a pomohla mi ji zažehnat. Dříve jsem na tuto nemoc používala okamžitě antibiotika, avšak v tomto případě jsem je vůbec nepotřebovala! Daleko více jsem ocenila schopnosti paní Rylové, když jsem přišla nečekaně o zaměstnání. Vzhledem k nelehkému a psychicky náročnému průběhu ukončení mého působení ve společnosti, jsem paní Rylovou navštívila i osobně. Použila terapií SRT a EFT, jež bych všem vřele doporučila! S paní Rylovou jsme až do dne vyřešení této záležitosti byly v kontaktu, opravdu mi velmi pomohla. S touto záležitostí je spojena i moje třetí zkušenost s terapiemi prováděné paní Rylovou. Stres se podepsal i na mé fyzické stránce, na obličeji se mi objevil velmi nepříjemný ekzém (svědící červené fleky, struktura podobná kopřivce). Jediné, co by mi pomohlo byla mastička, založená na kortikoidech. To jsem odmítla a místo toho jsem zavolala paní Rylové. Pochopila nutnost urgentního řešení a ihned (!) mi provedla terapii. Od této terapie uplynuly 3 dny a projevy ekzému slábnou a opravdu se vytrácí. Nyní se obecně cítím lépe, psychicky i fyzicky. Služby paní Rylové jedině doporučuji!

Radka z Prahy

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS