Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér

Ing. Daniel Šácha

Vybírám slova, která rezonují s vaší prací a lákají klienty – chci aby weby měly harmonii a články nebyly tuctové. Pomohu vám s orientací v informacích a prohledám zdroje, které dávno zapadly.

  • copywriting – se specializací na oblast zdravé výživy, cestování, literatury a chytrých technologií (včetně herního průmyslu)
  • stylistické úpravy a editace textů – aby sdělení bylo pochopitelné a splnilo svůj účel
  • rešerše – prohledám všechny důležité zdroje a připravím pro vás precizní a srozumitelné podklady

Informace jsem začínal zpracovávat jako rešeršér České televize; dnes mj. připravuji novinky pro sociální sítě portálu Na volné nozeprodukuji videoblog pro specialistku na zdravotní prevenci a výživu Margit Slimákovou.

Rád pronikám do nových oborů. Školím se u profesionálů, kteří pomáhají rozvíjet mé znalosti. Cvičím své myšlenky a proháním prsty při psaní japonského blogu. Jiskru mé práci dodává dobrá znalost češtiny, polštiny (bilingvní mluvčí) i angličtiny.

Ceník služeb

  • copywriting – 650 Kč / hodina
  • rešerše – 500 Kč / hodina
  • vstupní analýza a konzultace projektu – 3000 Kč (při první spolupráci)

Status:

do 18. 6. 2017 pracovně vytížený

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Strategický webdesign, copywriting pro web školení Jana Řezáče a Honzy KvasničkyCopywriting pro web ilustrátora a mentora Michaela PetrusePříspěvek o videomarketingu pro konferenční noviny (Viva Ostrava, Konference o talentu, únor 2015)PR článek pro Gringos&TeaŠkolení GDPR, copywriting pro podstránku firemního školení Evy Škorničkové
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Profesní úspěchy a milníky

Psal jsem, vyhledával a editoval také pro AndroidTip, Bushman, Finanční svoboda, Jaku Media, Rady na cestu, SmartConcept, TopŠkolky, WrongWare, Zelené centrum i řadu nezávislých profesionálů na volné noze.

Kontaktní informace

Ing. Daniel Šácha
Sluneční 1389
Kopřivnice (Moravskoslezský kraj)
742 21
Mobil:605 114 012
Email:sacha.danny@gmail.com
Web:www.danielsacha.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook daniel.sacha.5
Twitter:Twitter danysacha
Google+:Google+ danielsacha
LinkedIn:LinkedIn danielsacha
Účet:670100 – 2211965493 / 6210 (mBank)
:02928922 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Michael Petrus
S Danielem jsem spolupracoval v oblasti copywritingu pro můj web. Daniel mě potěšil svým profesionálním přístupem ke komunikaci, která je pro mě značně důležitá a často freelancerům chybí. Byl velmi pozorný k zadání a zároveň dbal na detail. Spolupráce byla obecně efektivní. Příjemně mě překvapila také hloubka, do které zašel při průzkumu tématu. Baví mě, když freelancer skutečně přemýšlí o tom co dělá.
ilustrátor a mentor kreativních profesionálů

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS