Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Cypra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Cypra — inspirátor, konzultant v oblasti řízení a rozvoje obchodu, interim sales manager

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Lukáš Cypra:
Spolupráce s Lukášem nám pomohla významně otočit kormidlem jedné z divizí společnosti a odstartovat změnu obchodní strategie softwarového produktu na firmu, která poskytuje širší portfolio služeb. Jsme tak schopni konkrétněji a ve větším záběru řešit potřeby našich zákazníků. Společně jsme prošli změnou zacílení této divize a s Lukášovou pomocí jsme vytvořili novou obchodní strategii, proces a postupy. Na základě těchto kroků jsme odstartovali první konkrétní obchodní aktivity, které zatím plní naše očekávání. Se spoluprací jsme byli spokojeni a doporučujeme.

Stanislav Madron

člen správní rady, Clevermaps, a.s.
www.clevermaps.cz
S Lukášem spolupracujeme několik měsíců a konzultujeme s ním důležité momenty v životě naší agentury. Dokáže nám vždy skvěle nastavit zrcadlo a pomocí koučingu nám pomáhá najít správné řešení. Hned při prvním setkání přesně pochopil náš osobitý styl a naše hodnoty. Z každého setkání odjíždíme s pocitem, že přesně víme, co a jak máme v nejbližších dnech udělat. Oceňujeme zejména velmi praktické rady, které nám pomáhají naplňovat naši vizi.

Jakub Michl

CEO, Beneš & Michl, s.r.o.
www.benes-michl.cz
S Lukášem spolupracuji přes rok. Pomáhá nám v oblasti obchodní strategie. Přináší velmi cenné rady a doporučení. Zároveň mu záleží, abychom je i skutečně realizovali a nezůstaly pouze na papíře. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Adéla Masaryková

Country managerka, Empire – The Know-How Institute
www.empire-skola.cz
Lukáš je absolutní profesionál v tom, co dělá. Vždy nám dokázal skvěle poradit s empatií jemu vlastní. Kromě toho všeho je velký sympaťák a dobře se s ním povídá. Určitě doporučuji využít jeho služeb, nebudete litovat.

Jan Beneš

Jednatel a kreativní ředitel, Beneš & Michl, s.r.o.
www.benes-michl.cz
Bc. Petr Moučka
I přesto, že sám funguji jako podnikatelský poradce, nechal jsem si od Lukáše vypracovat doporučení a strategii rozvoje pro můj další business (www.sorudo.cz). Práce s ním byla velmi příjemná, efektivní a rychlá. Výsledky analýzy, kterou pro nás udělal, mne v mnoha bodech překvapily a pomohly mi se na celý projekt podívat z nové perspektivy. Lukáš je rozhodně profesionál a rád s ním budu znovu spolupracovat.

Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy
Lukáš byl pro nás skvělým průvodcem v rámci Kreativního inkubátoru DEPO2015. Byl daleko více než koučem a splňoval přesně to, co má správný facilitátor mít. Neříkal nám co máme dělat, ale poslouchal a vždy se správně zeptal, což mělo za výsledek, že jsme si spoustu věcí uvědomili díky němu sami a mohli jsme s ním konzultovat obchodní záležitosti, které jsou pro nás stále něčím novým jakožto mladí designéři a kreativci. Lukáš byl trpělivým a citlivým moderátorem často i velmi citlivých otázek a dokázal nám nastavit potřebné zrcadlo, konfrontovat nás s opravdovým business světem a dostat nás z vzletných kruhů do kruhů konkrétních. Začali jsme díky němu přemýšlet konkrétně a ne jen v intencích vize a záměru, což nám velmi chybělo. Co je důležité říct, že nás těšila tato spolupráce neboť to Lukáš bral mnohem zodpovědněji a proaktivněji, než kdyby to byl jeho pouhý rutinní úkol. Na Lukášovi bylo vidět, že o našich problémech přemýšlel i jindy než na společných setkáních a velmi pečlivě se snažil pochopit náš business model a přidané hodnoty. Lukáš je citlivý a zapálený business mentor, kterého určitě doporučujeme všem mladým a začínajícím střelcům, jako jsme my.

Petr Rubáček

Co-founder, Remembership
www.rmbr.cz ~ petr@rmbr.cz
S Lukášem jsme začali spolupracovat teprve nedávno, ale už teď vidíme 2 významné benefity. Ujasnili jsme si naši obchodní strategii a díky tomu naše aktivity lépe a efektivněji směřujeme. A také jsme společně připravili a nasazujeme CRM řešení, díky kterému budeme moci mnohem aktivněji pracovat se zákaznickými daty, které máme k dispozici. Spolupráce je rozhodně přínosná a počítáme s tím, že bude pokračovat i v dalších oblastech.

Milan Kantor

jednatel firmy TopSwim, s.r.o.
www.topswim.cz ~ info@topswim.cz ~ +447816953347
Spolupráce s Lukášem Cyprou splnila moje očekávání. Jeho služby mohu jen doporučit.

Milan Němeček

jednatel firmy Chapiteau s.r.o.
www.chapiteau.cz ~ milan.nemecek@chapiteau.cz
Lukáš dokázal velmi rychle a přesně pochopit jak naše produkty (přestože jsou velmi specifické), tak i naše potřeby, možnosti a nedostatky. Jeho konzultační práce nám pomohla zpřesnit zaměření našeho obchodního úsilí a zároveň jsme si ujasnili, jakým směrem se musíme vydat. Jeho odbornost je umocněna sympatickou osobností, takže je radost s ním pracovat! Jedná se o člověka se širokým rozhledem, který vnímá svět v jeho hloubce i komplexnosti a se kterým můžeme sdílet podobné životní hodnoty.

Martina Dražská

jednatelka Bluenomics, s.r.o.
www.bluenomics.com
Lukášovo školení „LinkedIn jako nástroj pro získávání zákazníků“ vřele doporučuji všem, kteří chtějí lépe využívat tento nástroj pro získávání správných kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí. Jde o jednu z nejlepších investic do vzdělávání, kterou jsem za poslední dobu udělal.

Petr Hykel

Senior CRM Consultant
www.petrhykel.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS