Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michael Petrus > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michael Petrus — ilustrátor a mentor kreativců

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Mgr. Michael Petrus:
Iveta Autratová
Michael přišel na naši konzultační schůzku skvěle připraven. Má sympatické vystupování a líbí se mi jeho nenásilné předávání rad a zkušeností, prokládané obrazovými ukázkami, jeho neotřelou kreativitou a zájmem o věc. Pomohl mi najít moje slabá místa a poradil, co bych mohla vylepšit a jak se posunout dál. Od prvního kontaktu reagoval rychle, jasně a srozumitelně. Poslední dobou jsem cítila, že přešlapuji na místě a povídání s profesionálem, kterým Michael bezesporu je, pro mně bylo velikým přínosem a zároveň „adrenalinovou injekcí". Michaela mohu vřele doporučit všem, kteří mají neodbytný pocit, že mohou pracovat lépe, ale i těm, které to ještě ani nenapadlo.

Iveta Autratová

ilustrátorka a malířka
Spolehlivost, profesionalita, neotřelost, nápaditost a kreativita. To byla kritéria při hledání umělce, grafika, který by připravil obálku pro luxusní vydání Čapkovy Války s mloky. Michael navrhnul dokonalou titulku a dokázal ještě víc. Jeho obálka byla vyhlášena jako nejkrásnější sci-fi obálka od českého autora za rok 2014! Bitvu knižních obálek organizoval prestižní měsíčník XB-1. Více referencí není potřeba a těšíme se na další spolupráci.

Petr Svoreň

ředitel nakladatelství Millennium Publishing
www.nakladatelstvi-millennium.cz
S Michaelem mám jenom pozitivní zkušenosti. Spolupráci s ním charakterizuje profesionalita, jak v jednání tak v provedení, férovost a samozřejmě spolehlivost. Určitě musím vyzvednout jeho práci s barvou a jeho cit pro atmosféru. Jeho koloring je jeden z důkazů, že své práci rozumí a odvádí ji na té nejlepší možné úrovni.

Robert Kaločai

promo producer, TV NOVA
www.lookupmedia.eu
Michal Muzikant
Za roky co jsem na volné noze se ve mně nastřádalo pár věcí, u kterých si stále nejsem jistý, zda je dělám správně. Proto jsem se rozhodl pro setkání s kreativním mentorem Michaelem Petrusem. Naše osobní konzultace byla velice příjemná, Michael trpělivě naslouchal mým problémům. Byl na mě perfektně připraven a párkrát mě i překvapilo, jak dobře mě „zná“. Zanalyzoval a pojmenoval moje slabá místa a navrhl několik řešení, která, pokud dodržím, tak si myslím, že se zase posunu profesně dál. Po schůzce mi zaslal e-mailem náš nahraný rozhovor a spoustu užitečných rad a odkazů, které stojí rozhodně za zhlédnutí. Z konzultace jsem si odnesl novou motivaci, že moje práce má smysl, a že to chce pár věcí změnit a jen vydržet.

Michal Muzikant

grafický designér
Bc. Barbora Hurychová Vavřinová
Konzultace s Michaelem mi přinesla spoustu užitečných rad ohledně efektivity, nacenění práce, licencí a spoustu nápadů, jak svou práci rozvíjet dál. Rozhodně doporučuji, pokud potřebujete trochu postrčit v tom co děláte, potřebujete poradit v oblasti podnikání na volné noze nebo prostě chcete slyšet názor a zkušenosti inspirativního a šikovného člověka, který úspěšně podniká na volné noze. Obecně je Michael sympaťák, který ví o čem mluví. Dokáže se s odstupem podívat na to, čemu se věnujete a vnést do vaší práce zajímavé, odvážné a čerstvé nápady. Bravůrně odpověděl na všechno, s čím jsem potřebovala poradit. Od otázky, jak se ráno vykopat z postele a být efektivní, až po dotaz, jak nacenit svou práci. Z kurzu jsem odcházela s úsměvem od ucha k uchu a s pocitem, že dokážu cokoli. Že moje práce má smysl.

Bc. Barbora Hurychová Vavřinová

grafička a ilustrátorka
Michaela Nussbergerová
Michael je profesionál. Už pár let jsem na volné noze a po tak dlouhé době jsem potřebovala trochu nakopnout, namotivovat a popovídat si nezávazně s profesionálem z kreativního oboru. Zaujal mě kurz, který pořádá právě Michal. Setkání bylo velmi příjemné, rozebrali jsme mou současnou pracovní situaci a možnosti, jak se dál rozvíjet. Po setkání mám pocit, že dokážu konečně vystoupit ze zajetých kolejí, více na sobě zapracovat a jít zase trochu jiným směrem. Michala mohu tedy vřele doporučit a to nejen začátečníkům v podnikání, ale i lidem, co už mají něco za sebou.

Michaela Nussbergerová

grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP
Konzultace s Michaelem byla velmi přínosná, inspirativní a nabíjející elánem do další práce a především podpořila mé odhodlání postupně přejít na volnou nohu. Nastínil mi možnosti kudy se ubírat, kde a jak se prezentovat a probrali jsme další důležitá témata ohledně cenotvorby, komunikace s klientem atd. Michaelovi patří velké díky za ochotu, se kterou se velmi přívětivým způsobem dělí o své znalosti a zkušenosti!

Jana Zvěřinová

webová designérka
janinazz@gmail.com ~ 604 967 055
Michael a jeho tým překlopili naše psané nápady do živých barevných komiksů pro naše vzdělávací účely. Vytvořili vizuálně ohromující a akční stránky, které jsou perfektním spojením fantazie a realismu, pro teenagery, na které míříme. Tým je kreativní, talentovaný a velmi dobře se s ním pracuje.

Auburn Scallon

editor v Bridge Publishing House
www.bridge-online.cz
Kristýna Sataryová
Poutavá přednáška Michaela Petruse o tvorbě komiksu utekla neskutečně rychle. Ani vteřinu jsem se nenudila. Michael umí zaujmout jak svým příjemným vystupováním a řečnickým umem, tak názornými ukázkami ze své i cizí tvorby, kterými předkládané informace brilantně ilustruje. Jeho vlastní ilustrace a komiksy mají šťávu a sálá z nich dynamická energie, která chtě nechtě přitáhne vaši pozornost :) Michael na mne zapůsobil jako profesionál na svém místě, který žije svou vášní. A který to všechno navíc dokáže s lehkostí předávat dál.

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
U Michaela oceňujeme zejména jeho schopnosti výjimečně kreativní a umění rozumět tomu, co jako klient přesně chceme. A mně osobně imponuje jeho autorská tvorba umělce 21. století.

Petr Vrabec

jednatel mediální společnosti cz1970
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS