Ochrana soukromí na portále Na volné noze

Informace o ochraně soukromí a osobních údajů

Absolutně nejdůležitější z hlediska ochrany vašeho soukromí zde je, že ať už jste naši členové a nabízíte své služby v katalogu, nebo jejich potenciální klienti, vždy komunikujete mezi sebou napřímo a tedy zcela důvěrně.

Na rozdíl od většiny jiných platforem a tržišť pro freelancery je náš katalog otevřený, takže můžete kontaktovat všechny naše členy přímo prostřednictvím kontaktních údajů zveřejněných v jejich prezentaci, a to bez jakéhokoli zásahu z naší strany. Můžete navázat nespočet nových obchodních kontaktů a my se o tom ani nedozvíme!

Provoz Navolnenoze.cz je financován výhradně z členských poplatků, což dává našim členům i jejich klientům naprostou nezávislost jednat a vyjednávat na vlastní pěst, aniž by museli odvádět nějaké provize nebo být podrobeni našemu dohledu. Tento ojedinělý přístup obrovsky snižuje nutnost ukládat nějaké osobní údaje na naší straně.

Uchováváme pouze údaje nezbytné k provozování prezentací našich členů a plnění případných zákonných povinností, jako je ukládání faktur, daňová evidence atd. Tyto údaje nejsou citlivé povahy, ale jsou chráněny, jako kdyby byly. K záznamům má přístup pouze provozovatel Robert Vlach a jím oprávnění členové jádra týmu Navolnenoze.cz nebo pověření účetní a daňoví poradci. Vaše údaje nikdy neposkytujeme nějakým dalším třetím stranám, jako např. různým agenturám, rozesilatelům reklamy apod. Zároveň činíme veškerá nezbytná bezpečnostní opatření, aby se k těmto datům nedostaly nepovolané osoby.

Nesledujeme a nemonitorujeme jednotlivé členy či návštěvníky a jejich chování na webu Navolnenoze.cz. Stejně tak neukládáme IP adresy našich členů ani žádné jiné potenciálně citlivé osobní údaje. Důsledně ctíme vaše právo na soukromí.

Jste na volné noze? Přidejte se k nám!Na volné noze portál nezávislých profesionálů

Přidejte se

Každý freelancer je u nás vítaný!

Přes váš profil v našem otevřeném katalogu vás mohou zákazníci poptávat napřímo, tj. bez prostředníků a provizí.

Sestavení profilu copywriterem i veškeré aktualizace jsou v ceně, stejně jako pozvánky na naše skvělé akce pro váš rozvoj a růst.

Chci se přidat