Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace

Registrace Na volné noze

Staňte se součástí největší komunity nezávislých profesionálů v Česku

Superhrdinové: Jste na volné noze? Přidejte se k nám!
Podnikáte na volné noze, chcete se zlepšovat a lépe prezentovat online?

Staňte se součástí Na volné noze — od roku 2005 největší komunity nezávislých profesionálů v Česku.

Placené členství za 3.900 Kč ročně (bez DPH) zahrnuje zveřejnění vaší webové prezentace v nejpoužívanějším otevřeném katalogu českých freelancerů, přes který vás mohou zákazníci poptávat napřímo, tj. bez prostředníků a provizí. Prezentaci vám napíše na míru zkušený copywriter, můžete si k ní zaregistrovat i vlastní doménu a veškeré budoucí aktualizace jsou v ceně, stejně jako pozvánky na naše skvělé akce pro váš rozvoj a růst.

 • rozbalení/sbalení položkyÚspěšná webová prezentace na míru
  Portál Na volné noze navštěvují měsíčně desítky tisíc lidí, kteří poptávají služby kvalitních nezávislých profesionálů v našem katalogu. Text prezentace vám napíše na míru zkušený autor tak, aby vynikly nejen vaše přednosti, ale také klíčová slova pro snadnou dohledatelnost prezentace na internetu. Připojíme vaši fotku, logo, fotogalerii či pochvalná doporučení klientů a zařadíme vás do všech odpovídajících kategorií katalogu.
 • rozbalení/sbalení položkyBezplatné aktualizace po celou dobu registrace
  Veškeré budoucí aktualizace či změny vaší webové prezentace jsou zdarma, stačí jen zaslat požadavek na naši zákaznickou podporu. Kontakty, doporučení, fotogalerii aj. si můžete spravovat sami přímo přes jednoduché webové rozhraní, které vám nabídne i další praktické tipy pro zvýšení úspěšnosti prezentace.
 • rozbalení/sbalení položkyPozvánky na akce a členství v největší komunitě freelancerů
  Již od roku 2005 sdružujeme stovky špičkových expertů z desítek oborů. Pro členy pořádáme školení, srazy a setkání podnikatelského think-tanku v Praze, Brně a Ostravě. Vydáváme nejčtenější blog o podnikání v Česku a naše novinky osloví přes web, newsletter a sociální sítě 200.000 lidí měsíčně. Za přínos v oblasti podpory podnikání byl projekt Na volné noze oceněn prvenstvím v soutěži Živnostník roku 2011 či 2. místem v Křišťálové Lupě 2017.
 • rozbalení/sbalení položkyRegistrace vlastní internetové domény k prezentaci
  Pokud nemáte vlastní web, můžeme vám k prezentaci aktivovat subdoménu typu www.vasnazev.navolnenoze.cz nebo vaši vlastní doménu typu www.vasnazev.cz (eu, com, info). Můžete ji pak uvádět na vizitkách či jiných propagačních materiálech nebo ji v budoucnu převést na vlastní web. Aktivace je zdarma, platíte pouze malé roční poplatky registrátorovi domén.
 • rozbalení/sbalení položkyČlenské slevy a výhody v programu Krok vpřed
  Díky registraci ušetříte až desítky tisíc na jiných nákupech. Pro naše členy sjednáváme výhody a výrazné slevy na nejlepší produkty či služby pro nezávislé profesionály v rámci rozvojového programu Krok vpřed na volné noze. Ten zahrnuje akční i stálé slevy u partnerů programu.
 • rozbalení/sbalení položkyRok navíc zdarma pro studenty, maminky, seniory, začátečníky aj.
  Studenti mladší než 27 let, maminky s dítětem do 3 let, senioři nad 65 let, začátečníci zahajující podnikání v uplynulých 12 měsících a osoby s postižením získávají k registraci 1 rok navíc zdarma obratem po doložení svého nároku.

Nezávazný registrační formulář

Po odeslání tohoto formuláře vám zašleme instrukce pro dokončení vaší registrace a zodpovíme případné dotazy. K jinému účelu nebudou vaše údaje použity.

Registrace:
 
 
 
 
 
 
(popis pracovního zaměření a prostor pro vaše poznámky)

Časté dotazy

Doporučení z první ruky

Mgr. Daniela Vránová
Se svou webovou prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Kontaktuje mne přes ni velké množství zákazníků a mohu proto registraci doporučit každému, kdo si chce vydělávat tím, co jej baví. Portál spojuje profesionalitu s velice vstřícnou a příjemnou komunikací, což v dnešní odtažité době jistě mnoho lidí ocení.
soudní překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
Michal Beránek
Mám za sebou první rok registrace, což považuji za ideální čas na zhodnocení přínosů. Realita je taková, že všechna má očekávání byla úplně převálcována a můj profil se stal největším zdrojem nových poptávek. Poptávky jsou zpravidla na skvělé úrovni a vzešlo z nich slušné množství jednorázových i dlouhodobých spoluprací. Když vezmu v potaz finanční přínos registrace, tak registrační poplatek jsou oproti němu v podstatě drobné. Děkuju Robertu Vlachovi, že posouvá českou freelance scénu hodně dopředu, a těším se na to, co přinesou další roky.
UI/UX designér a tvůrce WordPress webů
MgA. Tereza Šajnerová
Registrace na portále Na volné noze mi byla doporučena ještě při studiu na vysoké škole. Bylo to poprvé, co jsem o této databázi profesionálů slyšela. Po dokončení studia jsem se chtěla efektivně zařadit na trh a tak kromě tvorby webového portfolia jsem se po kratším váhání rozhodla zveřejnit svůj profil i na tomto webu. Váhala jsem hlavně kvůli ceně. Nicméně ta už se mnohokrát vrátila. A zakázky stále přibývají. Portál Na volné noze mi pomohl efektivně rozšířit povědomí o mé práci a získat dnes už stálé klienty. Děkuji a rozhodně doporučuji!
ilustrátorka a grafická designérka
Mgr. Karel Směšný
Jedním slovem PECKA! Portál Na volné noze využívám od začátku svého vstupu na opravdovou nefalšovanou volnou nohu. Zpětně po čtyřech letech mohu spolupráci označit za výbornou. Registrace mi přinesla řadu výborných klientů, s kterými od té doby dlouhodobě spolupracuji a řada z nich se stala mými přáteli. Takže díky moc a doporučuji! :-)
specialista na obsahový marketing
Antonín Karásek
Pokud mám hodnotit registraci na portále Na volné noze jako investici do podnikání, je to jedna z nejlepších, jaké jsem kdy udělal. Poměr peněz vydělaných na zakázkách, které jsem díky prezentaci dostal, a peněz utracených za registraci, se ani nedá počítat.
vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android
Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.
Kdykoliv potřebuji někomu představit svou práci, vedle svých webovek posílám i odkaz na svou prezentaci v katalogu Na volné noze. Nikomu nemusím říkat, jaká je hodnota mé práce, protože je to díky tomuto profilu vidět na první pohled — a podle toho mě oslovují i mí klienti a klientky.
literární dokumentaristka, nakladatelka, copywriterka a lektorka nakladatelské praxe

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS