Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Blog > Coworkingy v Česku

Coworkingy v Česku

21. 3. 2018, napsal Robert Vlach

Coworkingová centra rostou v Česku jako houby po dešti. Zde je kompletní seznam.

O coworkingu jsme psali na tomto blogu poprvé v létě 2009, kdy v Česku ještě žádné sdílené kanceláře nebyly. Od té doby rozvoj tohoto fenoménu sledujeme a v novinkách pravidelně upozorňujeme na nové zajímavé coworky. Zde je tedy kompletní přehled českých coworkingů včetně interaktivní mapy.

Seznam českých coworkingů (aktualizováno 14.11.2018)

Coworkingy uvedené tučně nabízejí slevu na členství pro registrované členy Na volné noze. Podmínky jsou přístupné v členské sekci po registraci.

Pokud vám nějaký coworking na seznamu chybí, nebo najdete chybu, dejte nám vědět.

Alternativní mapu českých coworků najdete zde.

Umění psát — přesvědčovat, bavit, prodávat a vábit textem — je pro nás freelancery klíčová dovednost. Pro váš Krok vpřed na volné noze proto přinášíme 15% SLEVU na vyhlášené školení nejznámějšího českého copywritera Otto Bohuše, který o kurzu píše: „Můžete mít sebelepší produkt, ale když ho druhým neprodáte, tak skončíte. Během 8 hodin vám ukážu, jak mocný nástroj se skrývá ve vaší klávesnici. Nebudeme papouškovat rady z příruček. Inspiraci k prodejnímu textu najdeme v bulváru, drogách či v reklamách na pornostránkách.“ Akce platí do 11.11. přesně do 11:11:11 hod, do vzkazu v přihlášce připište slevový kód KROKVPŘED a počkejte na zaslání opravené faktury s 15% slevou, která dorazí během pár dní. Krok vpřed >

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky o podnikání na volné noze, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.


Chcete být úspěšní? Přidejte se!

Pro nezávislé profesionály pořádáme unikátní školení úspěšného podnikání na volné noze a můžete u nás také levně inzerovat svou práci široké veřejnosti. Sdružujeme stovky odborníků mnoha profesí a desítkám z nich jsme již pomohli rozjet úspěšné podnikání.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS