Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Blog > Předprodej knihy The Freelance Way

Předprodej knihy The Freelance Way

24. 4. 2019

Anglické vydání bestselleru Na volné noze je na cestě! Přináší přes 350 změn a svými tipy do něj přispěli i světoví autoři David Allen, David H. Hansson, Adam Grant a Austin Kleon.

The Freelance Way: Best Business Practices, Tools & Strategies for Freelancers

The Freelance Way je kompletně přepracované anglické vydání bestselleru Na volné noze, které vyjde v Melvilu 24. června 2019. Již nyní si ale můžete objednat v předprodeji 1. limitovanou edici s podpisem autora.

Aktualizace: Kniha The Freelance Way je již dostupná, celosvětově i jako ekniha.

Pár zajímavostí a čísel:

Knihu The Freelance Way si nyní můžete předobjednat za 599 Kč přímo u vydavatele s dodáním koncem června. Při objednávce 2 kusů máte poštovné zdarma a od 20 výtisků výše se vám započte množstevní 30% sleva. Nová cesta do světa podnikání na volné noze začíná právě zde:

Přejít na objednávku The Freelance Way >

Do nového roku s novým diářem — a ne jen tak ledajakým! Až do konce ledna jsme pro vás všechny domluvili 20% SLEVU na vyhlášené diáře, plánovače a zápisníky české značky Papelote, včetně FOCUS notebooku Dana Gamrota. 11 let na trhu, řada ocenění, 100.000 spokojených zákazníků, 400.000 prodaných diářů a bloků, navíc v Česku a s respektem k lidem i přírodě 💚 Sleva 20 % platí do konce ledna na diáře, plánovače, zápisníky, bloky a sešity v eshopu po zadání slevového kupónu KROKVPRED v košíku. 👉 www.Papelote.cz

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky o podnikání na volné noze, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.


Chcete být úspěšní? Přidejte se!

Pro nezávislé profesionály pořádáme unikátní školení úspěšného podnikání na volné noze a můžete u nás také levně inzerovat svou práci široké veřejnosti. Sdružujeme stovky odborníků mnoha profesí a desítkám z nich jsme již pomohli rozjet úspěšné podnikání.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS