Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Blog > Předprodej knihy The Freelance Way

Předprodej knihy The Freelance Way

24. 4. 2019

Anglické vydání bestselleru Na volné noze je na cestě! Přináší přes 350 změn a svými tipy do něj přispěli i světoví autoři David Allen, David H. Hansson, Adam Grant a Austin Kleon.

The Freelance Way: Best Business Practices, Tools & Strategies for Freelancers

The Freelance Way je kompletně přepracované anglické vydání bestselleru Na volné noze, které vyjde v Melvilu 24. června 2019. Již nyní si ale můžete objednat v předprodeji 1. limitovanou edici s podpisem autora.

Aktualizace: Kniha The Freelance Way je již dostupná, celosvětově i jako ekniha.

Pár zajímavostí a čísel:

Knihu The Freelance Way si nyní můžete předobjednat za 599 Kč přímo u vydavatele s dodáním koncem června. Při objednávce 2 kusů máte poštovné zdarma a od 20 výtisků výše se vám započte množstevní 30% sleva. Nová cesta do světa podnikání na volné noze začíná právě zde:

Přejít na objednávku The Freelance Way >

Líbí se vám tento článek? Doporučte jej ostatním!
Je to venku! The Freelance Way je kompletně přepracované mezinárodní vydání bestselleru Na volné noze a zároveň dosud nejobsáhlejší kniha o podnikání na volné noze v anglickém jazyce. Najdete v ní vše potřebné: od byznysových a kariérních strategií, po lepší produktivitu, týmovou spolupráci, péči o klienty, cenotvorbu, vyjednávání, online přítomnost, marketing, finanční sebeřízení a mnohem víc — stovky stran nabitých osvědčeným know-how pro freelancery, včetně exkluzivních doporučení od světových expertů jako Adam Grant, zakladatel Basecampu David H. Hansson, tvůrce GTD David Allen, či Austin Kleon. Bez ohledu na to, jestli podnikáte 20 let, nebo jste právě začali, tato kniha vám pomůže růst, vyhnout se bezpočtu chyb a rozbuší vaše srdce pro nezávislost, volnost, svobodu. Objednat >

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky o podnikání na volné noze, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.


Chcete být úspěšní? Přidejte se!

Pro nezávislé profesionály pořádáme unikátní školení úspěšného podnikání na volné noze a můžete u nás také levně inzerovat svou práci široké veřejnosti. Sdružujeme stovky odborníků mnoha profesí a desítkám z nich jsme již pomohli rozjet úspěšné podnikání.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS