1. česko-slovenský freelance meetup

25. srpna 2023

Bratislava svolává volnonožce na 1. česko-slovenský freelance meetup!

1. česko-slovenský freelance meetup

Přijďte s námi strávit příjemný čas navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze, povídáním o podnikání a prací v úžasném prostředí Coworkingu Cvernovka v Bratislavě.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku či LinkedIn a dorazit v dobré náladě 😊

Co vás čeká na místě:

 • středa 27.9.
  • prostor pro networking i práci v prostředí coworkingu od 13 do 19 hod.
  • debata o podnikání na volné noze s Robertem Vlachem od 16 do 18 hod.
  • srdečné přivítání a prohlídka coworkingu i celé Nové Cvernovky od 14:30
  • navazování mezinárodních kontaktů s jinými freelancery a profesionály
  • příjemná, přátelská a neformální atmosféra setkání + pár překvapení
 • čtvrtek 28.9.
  • prostor pro klidnou práci v coworkingu od 8 do 17 hod. (tj. Day Free Pass)
  • možnost probrat vaše otázky osobně s Robertem Vlachem do 13 hod.

Freelancers On the Road je nový formát mezinárodních setkání pro freelancery pořádaný pod záštitou Freelancing.eu a Navolnenoze.cz ve spolupráci s místními komunitami a coworky. Cílem projektu je navazování kontaktů a výměna zkušeností mezi freelancery z různých zemí, podpora místní freelance komunity a coworkingu coby ideálního prostředí pro spolupráci i setkávání freelancerů. Součástí každého meetupu je také debata o podnikání na volné noze s Robertem Vlachem — autorem mezinárodního bestselleru The Freelance Way a předním evropským expertem na podnikání nezávislých profesionálů. Chcete-li dostávat pozvánky na další akce, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Coworking Cvernovka je součástí kulturního a kreativního centra Nová Cvernovka, které se nachází v areálu bývalé průmyslovky. Kromě multifunkčních prostor, venkovní terasy, pódia, zahrady, parku, dětského hřiště a veřejné knihovny se zde nachází 132 uměleckých a kreativních ateliérů! Kampus nabízí širokou škálu kulturních a vzdělávacích programů v oblasti hudby, výtvarného umění, literatury, filmu, divadla a multižánrových aktivit. Je zde bezbariérový přístup i přístup k internetu. K dispozici je také Hidden Bar, bistro Twelve Souls a kavárna Giraffe Bakery s pohodlným posezením uvnitř nebo na terase v parku. V přízemí se nachází malá nákupní zóna.

Robert Vlach se od roku 2005 věnuje systematické podpoře podnikání na volné noze (angl. freelancing) jako publicista, konzultant, lektor a zakladatel Navolnenoze.cz a Freelancing.eu. Je autorem mezinárodního bestselleru The Freelance Way (HarperCollins, 2022), který vyšel také slovensky (Na voľnej nohe, Absynt) a česky (Na volné noze, Melvil).


Sdílejte
a diskutujte

Facebook Twitter LinkedIn Instagram

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí