Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Haken

Adam Haken

programátor a vývojář mobilních aplikací pro Android

Adam Haken

Nabízím profesionální programování a vývoj mobilních aplikací pro operační systém Android v Java, včetně asistence při publikování. Také vývoj multiplatformních 2D her s technologií LibGDX. Mohu vám dodat kompletní řešení nebo se zapojit jako externista do vašeho týmu.

Mám vysokoškolské vzdělání v oboru Informatika, více než 15 let praxe a reference: Wifi Analyzer (přes 1 milion stažení na Google Play), Rychlost.cz, Meter.net aj.

Ukázky práce:

Wifi Analyzer – vývoj mobilní aplikaceHeat map – vývoj mobilní aplikaceTest připojení od Meter.netHappy Rabbit – vývoj mobilní aplikaceWifi LAN Guard – vývoj mobilní aplikace

Status:

k vašim službám

Působnost:

ČR; osobně především Královéhradecký kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

Kontaktní informace

Adam Haken
Bradlecká 340
Železnice (Královéhradecký kraj)
507 13
Email:haken@haken.cz
Web:www.haken.cz
Datovka:Datová schránka 6s5a336
:72907673 (plátce DPH)
DIČ:CZ8106023189

Doporučení z první ruky

Jsme tiskárna triček a Adam pro nás vyvinul program na zadávání zakázek do výroby a následné řízení výroby. Vše bylo intuitivní a promyšlené, výroba se zásadně zefektivnila. Díky nárůstu objemu práce (překročení 100 zaměstnanců), a tedy i velikým časovým nárokům na další programování, jsme pak museli zvolit komplexní řešení včetně účta, skladů atd. Nápady, řešení, ochota a flexibilita ze strany Adama je standard.
Jan Kubíček

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS