Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Kolek

Adam Kolek

marketingový specialista se zaměřením na e-mailing a automatizaci

Adam Kolek

Tvořím chatboty ve Facebook Messengeru a marketingové kampaně s nimi spojené, zejména pro oblasti e-commerce a human resources (HR). Díky chatbotům získáte pozornost nových zákazníků.

Jedinečné marketingové kampaně virálně šířím mezi fanoušky stránek a ostatní uživatele Facebooku. Do kampaně s chatbotem umím zapojit více marketingových kanálů najednou a zvýšit tak její výkon.

Chatbotům se věnuji od jejich začátku ve Facebook Messengeru. Představují budoucnost komunikace se zákazníky a dnes dosahují stejně dobrých výsledků jako ostatní marketingové kanály. Jejich schopnost konkurovat běžným marketingovým kanálům jsem si již několikrát ověřil a mí klienti také.

Rovněž mám dlouholeté zkušenostie-mail marketingem, ve všech těchto oblastech marketingu jsem schopen vám pomoci.

Ukázky práce:

Šablona newsletteru - lepsinalada.cz (Oficiální e-shop Lihovaru Žufánek)Šablona newsletteru - euromaster.czŠablona newsletteru - ocenenavina.czAutomatizace e-mailingu (opuštěný košík)Automatizace Integromat (Airtable > ZeroBounce > Mailchimp > Slack)

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Adam Kolek
Impact Hub
Cyrilská 7
Brno
602 00
Email:kolek@hey.com
Web:adamkolek.cz
:08171203 (plátce DPH)
DIČ:CZ08171203

Doporučení z první ruky

Profík, který mě uháněl do rychlejších reakcí a další práce. Většinou to bývá obráceně. Pokud tedy chcete mít rychle a kvalitně odvedenou práci, tak se na něj s důvěrou obraťte.
Martin Žufánek

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS