Ing. Adam Nohavica

účetní a daňový poradce s důrazem na kompletní digitalizaci účetní agendy a automatizaci procesů

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR; osobně Praha

Jsem účetní a daňový poradce s 9letou praxí a důrazem na cloudová řešení, kompletní digitalizaci agendy a automatizaci procesů. Pohybuji se rovněž ve světe freelancerů, takže mám zkušenosti s pracovníky v IT, copywritery, hudebníky a jinými umělci.

Pro klienty zajišťuji:

  • Kompletní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence
  • Zpracování daňového přiznání pro právnické i fyzické osoby včetně zastupování na úřadech
  • Přiznání k DPH pro plátce i identifikované osoby
  • Zpracování mezd zaměstnanců

Účetnictví se věnuji od roku 2014, kdy jsem nastoupil do malé rodinné firmy a postupně se vypracoval až do pozice společníka a jednatele. Mám za sebou magisterské studium na VŠE, obor Zdanění a daňová politika, a po úspěšném složení zkoušky na daňového poradce jsem členem Komory daňových poradců ČR.

Sleduji aktuální trendy v účetnictví a implementuji je do svých služeb. Proto používám software, který mi umožňuje vše řešit elektronicky, vlastní cloud server, přes který s klienty sdílím podklady, využívám bankovní přístupy pro stahování dat a maximum obsahu řeším skrze importy a exporty.

Všechny služby nabízím i v anglickém jazyce.

Ing. Adam Nohavica
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Adam Nohavica
Perlitová 1797/6
Praha 4
140 00
Mobil:603 853 290
Email:nohavica@ekons.org
Web:www.ekons.org
IČ:48537802

Doporučení
z první ruky

Na pana Nohavicu jsem se obrátila se dvěma krátkými dotazy v oblasti DPH, které však vyžadovaly precizní znalost zákona. Pan Nohavica mi odpověděl velice rychle, odborně a se srozumitelným vysvětlením. Pana Nohavicu jako daňového poradce opravdu můžu doporučit a velice ráda se na něj obrátím v budoucnu pro jakékoliv záležitosti v oblasti daňového poradenství. Moc děkuji.

Valeria G.

administrace e-shopu