Bc. Adam Telička

SEO specialista a konzultant

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR, osobně Zlín a Zlínský kraj

Jako SEO specialista a marketingový konzultant jsem za posledních 5 let pomohl zvýšit tržby, konverze a viditelnost ve vyhledávačích více než stovce webů. Využívám při tom teoretických znalostí z vysokoškolského studia oboru Marketing a obchod i bohatých zkušeností z pozice vedoucího SEO oddělení v několika agenturách.

Pro SEO dýchám už dlouhé roky. Dokonce jsem na téma Vliv optimalizace pro vyhledávače na tržby internetového obchodu napsal bakalářskou práci. A moc mě těší, že dle reakcí klientů je tento upřímný zápal na mém přístupu i výstupech znát.

Klienti na mé práci kromě entuziasmu a velkého přesahu do online marketingového prostředí oceňují také smysl pro detail, transparentnost, ochotu dělit se o know-how, zodpovědný přístup a zejména reálné, měřitelné a dlouhodobé výsledky. Dělám totiž SEO, které vydrží. Přesvědčte se.

Aktuální nabídka služeb:

  • Kontinuální SEO správa – Kontinuální budování SEO je klíčové pro získání a udržení vysokého postavení webových stránek ve vyhledávačích. Skrze SEO správu se provádí analýza, identifikace a oprava chyb, implementace klíčových slov a budování kvalitních zpětných odkazů. Výsledky optimalizace nejsou okamžité, ale s pravidelnou péčí a trpělivostí lze dosáhnout úspěšného SEO a získat vyšší viditelnost a návštěvnost webových stránek.
  • SEO audit/analýza – SEO audit je nezbytným prvním krokem před optimalizací webových stránek. Provádí se důkladná analýza technického SEO, OnPage a OffPage faktorů, aby se identifikovaly nedostatky a vytvořil plán pro efektivní optimalizaci. Výsledkem je podrobný dokument s doporučeními, který slouží jako základ pro další SEO práce. Audit je klíčový pro dosažení úspěšného a efektivního SEO.
  • Zpracování přesměrování při migraci webových stránek – Správné přesměrování stránek při redesignu je nezbytné pro udržení „SEO hodnoty“ a organické návštěvnosti. Je důležité se ubezpečit, aby vyhledávače našly obsah i na nových stránkách a v případě potřeby je přesměrovat na správnou alternativu. Tím se zajistí plynulý přechod a minimalizuje se negativní vliv na SEO.

Vybrané reference:

  • Bauerhockey.cz – kontinuální SEO správa
  • Remaxelitegroup.cz – kontinuální SEO správa s lokálním zaměřením
  • Kappa-sport.cz – výpomoc při migraci na nové webové řešení, konzultace
  • Statech.cz – SEO analýza webových stránek, klasifikační analýza klíčových slov, kontinuální SEO správa
  • Spedos.cz – SEO správa, dohled nad linkbuildingem
  • RestauraceOlsovec.cz – kontinuální SEO správa s lokálním zaměřením
  • 2117.cz – SEO audit
Bc. Adam Telička
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Adam Telička
Družstevní 1311
Otrokovice (Zlínský kraj)
765 02
Mobil:736 719 659
Email:jsem@telicka.online
Web:www.telicka.online
LinkedIn:adam-telicka
IČ:09713654 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Adamem jsem v denním kontaktu, proto mohu potvrdit, že jeho odbornost a profesionalita je na velmi vysoké úrovni. Pokud bych měla doporučit svým klientům SEO specialistu, tak jedině Adama 🔥.

Klára Filipová