Adam Troják

webdesignér, grafický designér, stavitel značek a tvůrce log

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pomůžu vám vyniknout a navázat vztah s vašimi zákazníky. Jsem tvůrce originálních webů, trefných log a kreativních značek a věřím, že se business má dělat poctivě a od srdce.

Miluju jednoduchou, ale i hravou grafiku a snažím se tvořit zákazníkům nápady na míru. Protože od skvělého nápadu to všechno začíná.

Zabývám se tvorbou nejmodernější UI (User Interface) s chytrým UX (User Experience) webů a aplikací. Obdivuji a tvořím jednoduchá a chytrá loga a nejraději tvořím stylové a komplexní značky – od názvu přes osobnost, celkový vizuální styl až po ono logo.

Studoval jsem Multimédia na VŠE a Grafickou a reklamní školu VOŠ Michael. Od roku 2014 jsem na volné noze a mezi tím jsem navštívil pár předních pražských kreativních agentur.

Pracuji pro velké značky, např. Apple CZ, Becherovka, Budvar, ale i pro univerzity, dobročinné akce i sympatické neziskovky. Nejraději pomáhám začínajícím, ale odvážným značkám vyniknout.

Mezi svoje profesní úspěchy počítám 3 ceny Art Directors Club za webdesign (něco jako Český lev pro kreativce) a cca 10 cen Zlatý Lemur (Cena za PR).

Video showreel

Adam Troják
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Adam Troják
28. října 23/21
Ostrava
702 00
Mobil:731 183 649
Email:hi@adamtrojak.com
Web:www.adamtrojak.com
Instagram:adam_trojak
LinkedIn:adam-trojak
Dribbble:trojas
IČ:17862787
DIČ:CZ17862787