Doporučení z první ruky

Adam Urbánek — vývojář webů a webových aplikací na míru, správce webů se zaměřením na WordPress & Strapi


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S firmou Digiverse jsem se setkal v rámci výběrového řízení na vývoj WordPress webu na základě grafického zadání. Přestože jsme neměli všechny materiály připraveny, mohu jen ocenit pochopení a profesionální přístup týmu v Digiverse, který reagoval proaktivně a dopředu nás upozorňoval na možná rizika a navrhoval možnosti a pomoci, jak se přes komplikace přenést. Výsledný web dopadl podle zadání, včetně funkcionalit na míru, které přesahovaly WordPress. Práce byla dodána včas a ve vysoké kvalitě. Pokud bylo nutné, tým Digiverse nám vyšel vstříc nejen s činnostmi mimo pracovní dobu, ale také dobrými radami a dalšími rolemi jako grafické práce nebo copywriting. Spolupráci s týmem Digiverse mohu jen doporučit.

Robert Urban
Chief Technology Officer
bondster.com info@bondster.cz 283 061 555

Pokud chcete vytvořit kvalitní webové stránky, Digiverse je určitě dobrou volbou. V domluveném časovém termínu bezesporu splnili naše zadání a navrhli i vlastní řešení. Vždy se snažili vyjít vstříc a komunikace probíhala v přátelském duchu. Tudíž mohu Digiverse doporučit.

Filip Dostálek
obchodní zástupce Roads s.r.o.
www.road-group.info filip.dostalek@road-group.info 607 191 818

Přístup a produktivita týmu Digiverse na mě udělaly velký dojem. Jsou velmi bystří a schopní. Digiverse prokázala nevídanou kombinaci rychlosti a přesnosti, která jim umožnila zvládnout velké množství práce při zachování maximální kvality. Společnost Digiverse naprosto doporučuji pro jakoukoli spolupráci.

Janka Douglass
CEO / DIGITAL KAVA S.R.O.
digitalkava.com

Digiverse jsme si našli sami na internetu, protože jsme potřebovali v krátkém čase vytvořit webové stránky pro projekt promenaroku.cz. Ani jsme netušili, jaké štěstí jsme měli, že právě Adam nám zvedl telefon. Hned odpoledne následoval online call, a ihned jsme začali řešit možnosti naší spolupráce. Adam s jeho týmem měli skvělé postřehy a nápady, díky kterým jsme mohli náš projekt posunout dále. Přátelští profesionálové, můžeme s radostí doporučit.

Pauline Linhart
CEO - CWP výživové poradenství s.r.o.