Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alena Bartešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Alena Bartešová — webdesignérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Alena Bartešová:
Alena mě nedávno provedla úskalím technologie, kterou jsem až donedávna dost podceňovala, a zaktualizovala mi moji webovou stránku na profesionální úroveň. Moji stálí zákazníci, kteří měli možnost srovnat ji s mojí předešlou webovkou, mi ji moc chválí. Je mnohem jednodušší, výstižnější, snadněji se naviguje. Sice jsem zpočátku váhala, jestli mi tahle investice stojí za to, ale teď připouštím, že výdajů za Alenin profesionální servis nelituji, naopak, tady platím s úsměvem. Řekla bych to takhle: od spolupráce s Alenou nečekejte, že vám bude na všechno přikyvovat; určitě ji dejte šanci nabídnout vám svůj vlastní názor, je ve svém oboru profík. Ze zkušenosti vím, že spolupráce s Alenou by zabrala méně času, kdybych já měla alespoň nějakou představu, co vlastně po svých stránkách chci. Alena si mne vždy pečlivě a trpělivě vyslechla. A zatímco respektovala detaily, na kterých jsem trvala, byla schopná nabídnout mi svůj upřímný názor, který měl vždycky hlavu a patu. Proč Alenu vřele doporučují? To je snadné, je to zkušená, pohodová, nápaditá a velice trpělivá designérka, která vám vaší webovku ušije na míru.

Esperanza Holistics

www.esperanzaholistics.com
Alenu znám z předchozí práce a vím, jak pracuje. Naplno, zodpovědně, systematicky. U práce přemýšlí, což není vždycky obvyklé. Dokud nevyřeší případný problém, není spokojená. Neustále se zdokonaluje, vzdělává, posouvá dál. Takže když se potkala moje potřeba nových webových stránek (a hlavně nového e-shopu) a Aleny nová práce jako webdesignérky, oslovila jsem ji jako první. Přestože do té doby neměla zkušenosti s vytvářením e-shopu, nepochybovala jsem, že to zvládne :-) Hlavní požadavky na nový e-shop byly především: lepší přehlednost, možnost platby kartou a možnost využívat Zásilkovnu pro dopravu. Pracovat s Alenou byla radost – pracuje rychle a hlavně dobře. Má vkus, takže naše stránky jsou velmi pěkné barevně, máme krásné písmo a splnění uvedených požadavků bylo prostě samozřejmostí :-) V průběhu spolupráce přicházela s novými nápady a návrhy, jak by co mohlo vypadat, jak stránky rozvrhnout a podobně, takže i když někdo nemá jasnou představu co chce, Alča je schopná navrhnout možnosti, varianty. Nové stránky www.radostizverandy.cz jsou krásné na pohled, bezproblémově fungují na mobilech, stolních počítačích i tabletech, e-shop je přehledný, má všechno co jsem chtěla. Spolupráci a Alenou můžu jen doporučit.

Lucie Tumová

www.radostizverandy.cz ~ radostizverandy@seznam.cz
Jsem moc ráda, že jsem Alču poznala. Je to profesionál každým coulem. V loňském roce mi dělala web našeho studia a k tomu ještě web jedné kamarádské osady. Co se týká webových stránek studia, jasnou představu jsem úplně neměla, ale spoustu věcí mi doporučila a vysvětlila, za což moc děkuji. Je pravda, že potřebuji občas popostrčit. Proto velmi oceňuji, že jsme si zavolaly, napsaly a sešly, abychom vše daly dokupy. Teď začínáme pracovat na e-shopu a moc se na to těším. Alča je trpělivá, rozhodná, precizní, svědomitá a snaží se pro svého zákazníka udělat maximum, aby byl spokojený. Já osobně jsem s jejími službami maximálně spokojená a na 100% bych ji doporučila dál.

Sandra Karafiátová

www.masaze-simpy.cz ~ info@masaze-simpy.cz
Oceňuji profesionální a kreativní přístup při tvorbě webové stránky. Texty jsem dodala jen ve velice hrubé podobě a Alena vše krásně napasovala. Jsem velice spokojená. Dovolím si osobní vzkaz: Díky Alčo! Tvojí práce si vážím!

Jitka Roupcová

překladatelka a tlumočnice němčiny a češtiny
jitkaroupcova.cz ~ jitka@roupcova.com ~ 607 179 031
Po mém chabém zadání dovedla Alena moji webovou vizitku k dokonalosti a funkčnosti.

Jindřich Navrátil

navgas.cz ~ navgas@email.cz ~ 728 833 052
Alena pro nás vytvořila nové webové stránky. Důležité pro nás bylo hlavně snadné zadávání inzerátů. Oceňujeme rychlou reakci a schopnost přijít s návrhem řešení. Celkově spolupráci s Alenou doporučujeme.

David Farka

PD Auto, s.r.o.
pdauto.cz ~ farka@pdauto.cz ~ 608 828 157
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS