Doporučení z první ruky

Alena Bartešová — webdesignérka


Zobrazuji všech 9 doporučení

S Alenou mám výborné zkušenosti. Když mi udělala první web, byl prostě parádní, přehledný, vyjadřující přesně to, co jsem potřebovala. Proto jsem se na ni obrátila i dalšími dvěma weby. Každý je jiný, přesto přehledný a dobře strukturovaný. Co se mi na práci s Alenou líbí nejvíc je jasná a srozumitelná komunikace, vhodná doporučení (včetně převodu domény a hostingu) a rychlost. Jako třešinku na dortu vnímám základní „školení“ na systém, ve kterém jsou stránky postaveny. Alenu mohu jen doporučit, spolupráce s ní je rozhodně dobrá volba.

Jitka Tužová
lektorka angličtiny, koučka a mentorka
joyfulenglish.cz info@jitkatuzova.cz

Jsem nadšená jak z nového webu, tak i z průběhu spolupráce. Alena je neskutečná - na začátku byla jen moje hrubá představa, kterou ona doladila do výsledku, který je v mých očích prostě dokonalý. V průběhu tvorby webu se postupně dolaďovaly další a další detaily, až vznikl krásně jednoduchý a praktický web, který je přehledný a oku lahodící. Na Alenu jsem dostala doporučení od kamarádky a budu ji doporučovat dál. Byla to velmi příjemná spolupráce, děkuji.

Aneta Vaňková
majitelka studia Masáže v Jihlavě
www.masazevjihlave.cz

V uplynulých patnácti letech jsem byl u zrodu a rozvoje velkého zpravodajského portálu, ale i u startu několika malých webů. Nicméně za celou dobu jsem nikoho takového, jako je Alena Bartešová, skutečně nepotkal. Paní Alena v sobě totiž spojuje něco, s čím se v praxi hned tak nesetkáte: Nejenže navrhuje moderní, poutavý a funkčně skvěle strukturovaný webdesign, ale to vše umí také dobře naprogramovat a v neposlední řadě pak i trpělivě správcovat. Paní Alenu jsem oslovil s prosbou o převzetí mého tříletého, už poměrně rozsáhlého blogu, s tím, aby jej podrobně zanalyzovala a poté navrhla jeho zcela nový vzhled a strukturu, včetně následné migrace obsahu i změny nevyhovujícího hostingu. Výsledek? Maximální spokojenost po všech stránkách. Nápadité a účelné rozložení rubrik webu, moc pěkné grafické řešení, web běhá rychle a spolehlivě. A k tomu velmi příjemné jednání, kdy vše slíbené platí, trpělivost, ochota, snaha vyjít vstříc a v neposlední řadě také příznivá cena. Paní Alenu mohu jen doporučit. Rozhodně neváhejte!

Vít Dvořák
Tvůrce foodblogu Vítek u plotny
www.vitekuplotny.cz info@vitekuplotny.cz

Jsem moc ráda, že jsem Alču poznala. Je to profesionál každým coulem. V loňském roce mi dělala web našeho studia a k tomu ještě web jedné kamarádské osady. Co se týká webových stránek studia, jasnou představu jsem úplně neměla, ale spoustu věcí mi doporučila a vysvětlila, za což moc děkuji. Je pravda, že potřebuji občas popostrčit. Proto velmi oceňuji, že jsme si zavolaly, napsaly a sešly, abychom vše daly dokupy. Teď začínáme pracovat na e-shopu a moc se na to těším. Alča je trpělivá, rozhodná, precizní, svědomitá a snaží se pro svého zákazníka udělat maximum, aby byl spokojený. Já osobně jsem s jejími službami maximálně spokojená a na 100% bych ji doporučila dál.

Sandra Karafiátová
Majitelka studia Masáže Simpy
www.masaze-simpy.cz info@masaze-simpy.cz

Alena pro nás vytvořila nové webové stránky. Důležité pro nás bylo hlavně snadné zadávání inzerátů. Oceňujeme rychlou reakci a schopnost přijít s návrhem řešení. Celkově spolupráci s Alenou doporučujeme.

David Farka
Jednatel PD Auto, s.r.o.
pdauto.cz farka@pdauto.cz 608 828 157

Oceňuji profesionální a kreativní přístup při tvorbě webové stránky. Texty jsem dodala jen ve velice hrubé podobě a Alena vše krásně napasovala. Jsem velice spokojená. Dovolím si osobní vzkaz: Díky Alčo! Tvojí práce si vážím!

Jitka Roupcová
překladatelka a tlumočnice němčiny a češtiny
jitkaroupcova.cz jitka@roupcova.com 607 179 031

Po mém chabém zadání dovedla Alena moji webovou vizitku k dokonalosti a funkčnosti.

Jindřich Navrátil
Realizace a servis plynových a tlakových zařízení
navgas.cz navgas@email.cz 728 833 052

Alena mě nedávno provedla úskalím technologie, kterou jsem až donedávna dost podceňovala, a zaktualizovala mi moji webovou stránku na profesionální úroveň. Moji stálí zákazníci, kteří měli možnost srovnat ji s mojí předešlou webovkou, mi ji moc chválí. Je mnohem jednodušší, výstižnější, snadněji se naviguje. Sice jsem zpočátku váhala, jestli mi tahle investice stojí za to, ale teď připouštím, že výdajů za Alenin profesionální servis nelituji, naopak, tady platím s úsměvem. Řekla bych to takhle: od spolupráce s Alenou nečekejte, že vám bude na všechno přikyvovat; určitě ji dejte šanci nabídnout vám svůj vlastní názor, je ve svém oboru profík. Ze zkušenosti vím, že spolupráce s Alenou by zabrala méně času, kdybych já měla alespoň nějakou představu, co vlastně po svých stránkách chci. Alena si mne vždy pečlivě a trpělivě vyslechla. A zatímco respektovala detaily, na kterých jsem trvala, byla schopná nabídnout mi svůj upřímný názor, který měl vždycky hlavu a patu. Proč Alenu vřele doporučují? To je snadné, je to zkušená, pohodová, nápaditá a velice trpělivá designérka, která vám vaší webovku ušije na míru.

Esperanza Holistics
Majitelka Esperanza Holistics
www.esperanzaholistics.com esperanzaholistics@yahoo.com

Alenu znám z předchozí práce a vím, jak pracuje. Naplno, zodpovědně, systematicky. U práce přemýšlí, což není vždycky obvyklé. Dokud nevyřeší případný problém, není spokojená. Neustále se zdokonaluje, vzdělává, posouvá dál. Takže když se potkala moje potřeba nových webových stránek (a hlavně nového e-shopu) a Aleny nová práce jako webdesignérky, oslovila jsem ji jako první. Přestože do té doby neměla zkušenosti s vytvářením e-shopu, nepochybovala jsem, že to zvládne :-) Hlavní požadavky na nový e-shop byly především: lepší přehlednost, možnost platby kartou a možnost využívat Zásilkovnu pro dopravu. Pracovat s Alenou byla radost – pracuje rychle a hlavně dobře. Má vkus, takže naše stránky jsou velmi pěkné barevně, máme krásné písmo a splnění uvedených požadavků bylo prostě samozřejmostí :-) V průběhu spolupráce přicházela s novými nápady a návrhy, jak by co mohlo vypadat, jak stránky rozvrhnout a podobně, takže i když někdo nemá jasnou představu co chce, Alča je schopná navrhnout možnosti, varianty. Nové stránky www.radostizverandy.cz jsou krásné na pohled, bezproblémově fungují na mobilech, stolních počítačích i tabletech, e-shop je přehledný, má všechno co jsem chtěla. Spolupráci a Alenou můžu jen doporučit.

Lucie Tumová
Majitelka Radostí z Verandy
www.radostizverandy.cz radostizverandy@seznam.cz