Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alžběta Charvátová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Alžběta Charvátová — copywriterka a ideamaker

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Alžběta Charvátová:
Mgr. Alžběta Charvátová mi pomohla s vytvářením e-shopu po kvalitativní stránce. Díky její práci získávám více objednávek, je na ní 100% spolehnutí. Jsem rád, že jsem ji oslovil a rád se na ní v budoucnu budu znovu obracet. Je opravdovým profesionálem ve svém oboru a mohu ji jenom doporučit. Má jasné představy, které dokáže vtělit do své práce. Její náměty jsou přínosné pro rozvoj mého podnikání.

Jiří Viterna

majitel e-shopu s kosmetikou Sefirka.cz
www.sefirka.cz ~ jiriviterna@gmail.com ~ 723 832 301
Vycizelovaný, přesný, do detailu. Přesně tak vnímám každý projekt, který Alžběta Charvátová pro Perfecto design v posledních osmi letech zpracovávala nebo se na něm podílela. Její zápal pro maximálně profesionálně odvedenou práci je často až obdivuhodný a lingvistické finesy, které Alžběta dovádí k dokonalosti, jsou jednoduše geniální. Na rozdíl od mnoha profesionálních copywriterů jsme však v Alžbětě našli také vynikajícího partnera s přesahem do marketingově strategické roviny. Označení ideamaker je tak v případě Alžběty nejen zcela na svém místě, ale věřím, že při své spolupráci stejně jako my zjistíte, že by s klidným svědomím mohlo znít „the-best-idea-maker“.

Jiří Drahota

spolumajitel společnosti
www.perfecto.cz ~ j.drahota@perfecto.cz ~ 731 533 133
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS