Anna Zázvůrková

ilustrátorka se zaměřením na digitální kresbu

Status: k vašim službám Působnost: online ČR/SR, osobně Praha a okolí

Ilustruji knihy, propagační materiály, výtvarné návrhy pro animované sekvence či osobní věnování. Zaměřuji se zejména na digitální kresbu/malbu. Kreslení na tabletu totiž přináší mnoho tvůrčích možností spolu s variabilitou a efektivitou.

Mojí inspirací jsou tvůrci jako Adolf Born, Helena Zmatlíková či Tim Burton. Svým klientům proto ráda nabízím svůj styl, který podtrhne jejich záměr. Vždy kladu důraz na charakter, humor a nadsázku. I proto preferuji kresby lidí a zvířat.

  • Knižní ilustrace – ráda ilustruji například dětské knihy nebo poezii, ale stejně tak vám s chutí pomůžu s jakýmkoliv projektem.
  • Ilustrace propagačních materiálů – chcete upoutat brožurou, etiketou, letákem, titulkou, vizitkou či osobním věnováním? Jsem tu pro vás!
  • Výtvarné návrhy – chystáte animovaný film či klip a potřebujete připravit charaktery? Chcete navrhnout hračku nebo maskota, který bude tváří vaší firmy? Pomohu vám zhmotnit přání nejen vašeho vnitřního dítěte!

Kreslení a kreativní činnost mě zajímaly odjakživa. Vystudovala jsem oděvní design a pokračovala dále magisterským studiem výtvarné výchovy. Po škole jsem učila kreslit děti i dospělé, věnovala jsem se tvorbě propagačních materiálů a grafiky. Například dlouhodobě spolupracuji s Českou televizí na oddělení dětské rekreace (trička, diplomy, sociální sítě a jiné tiskoviny), vytvořila jsem vizuální identitu folklornímu souboru Vrchlice nebo ilustrovala web veterinární kliniky MD vet. Aktuálně pracuji na ilustracích pro dětské kardiologické oddělení FN Motol.

Mojí paletou jsou programy Adobe Photoshop a Procreate. Mé štětce se pak ukrývají v Apple Pencil a iPadu. Můžu vám proto nabídnout kompatibilní formát pro další zpracování. Buďte v obraze(ch) a sledujte můj Instagram engel_ance.

Anna Zázvůrková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Anna Zázvůrková
V Chaloupkách 82
Všenory (Středočeský kraj)
252 31
Mobil:737 884 529
Email:anen@seznam.cz
Instagram:engel_ance
LinkedIn:annazazvurkova
Účet:115 – 2218150297/0100 (Komerční banka)

Doporučení
z první ruky

Anička vytváří pro můj jazykový projekt ilustrace, potisky na trička a obrysy postaviček pro filcové výřezy. Vždy přijde s nápaditým provedením, ze kterého jsem nadšená. Děkuji za rychlou a spolehlivou spolupráci, které si moc vážím.

Simona Berlakovich

majitel Jazykové krabice