Doporučení z první ruky

Barbora Motyčková — fashion copywriterka, redaktorka a emotivní textařka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Jakub Kantor

Bára je profesionál ve svém oboru a vždy, když potřebujeme profi texty, tak ona je náš první kontakt. Pokud hledáte texty pro svůj projekt, tak jste právě dorazili do cílové stanice. Bára je copywriter, který jde na texty srdcem.

Jakub Kantor
grafický designér a brand konzultant

S Bárou spolupracujeme téměř od začátku založení naší společnosti, a to už bude skoro deset let. To asi mluví naprosto za vše. Jako jeden z jejích největších bonusů vidím to, že sama pracovala v módě. Je to opravdu znát. Nemusím jí nic dlouze vysvětlovat, hodně věcí jí dojde naprosto intuitivně, ví, o čem je řeč. Šetří mi to čas i peníze. A o to jde každému podnikatelovi.

Nikol Ponerová
spolumajitelka módní značky PONER

Od prvních momentů našeho setkání jsem byl přesvědčen, že se slečnou Bárou dosáhneme perfektního výsledku. Byla velice milá, dochvilná, komunikativní a upřímně se zajímala o náš produkt. Sdělili jsme jí naši představu o textech, které požadujeme. Chtěli jsme spíše volnější styl, který by více slušel našim produktům, proto jsme potřebovali práci profesionála, aby se podařilo co nejlépe vystihnout naši myšlenku. Po první schůzce, kde jsme si sladili představy a požadavky, jsme během několika dní dostali první texty. Rychlost vždy potěší! Výsledek splnil naše očekávání: volný styl, texty které mají pointu a vtip, texty které vám trefně popíší produkt. Texty, které přirozeně vytváří vetší zájem, potřebu se dozvědět víc a produkt koupit. Máme výborný výsledek a můžeme služby slečny Motyčkové vřele doporučit. Vše 100%. Děkujeme moc. Již pracujeme na dalším projektu a určitě nebudeme hledat jiného copywritera. Velice si ceníme kvalitní práce, rychlosti, ochoty a příjemného lidského přístupu.

Manželé Kutinovi
spol. GET ON TOP

S Bárou spolupracuji již dlouhé roky. Vždy se shodneme na pár klíčových slovech a ona je vždy dokáže bravurně uchopit a napsat článek, kde slova mají ten správný styl, význam a kontext. Ještě více si ale cením schopnosti udeřit na tu správnou strunu při psaní newsletterů – na které pak zákazníci aktivně reagují.

Mario Kameník
majitel Ofroté
777 070 728

Na Báru jsem dostala doporučení od svého známého. Potřebovala jsem vymyslet název eshopu, který se bude zabývat prodejem ručníků. Navrhla jich několik. Překvapením pro mě bylo, že jsem souhlasila hned s prvním, se kterým přišla. Čekala jsem, že to bude na dlouho a budeme o tom muset diskutovat. Nebylo třeba. Název je výstižný, jednoznačný a příjemný jako moje ručníky.

Daniela Benešová
majitelka eshopu