Doporučení z první ruky

Barbora Šmejkalová — grafická designérka


Zobrazuji všech 10 doporučení

Barbora je skvělým partnerem pro jakýkoliv projekt! Dokázala pomoci se vším od pozvánek, merche až po grafiku a sázení celé velké publikace. Určitě ji nelze než doporučit a těším se na další společný projekt!

Jakub Grós
Junák - český skaut, Psohlavci Uherské Hradiště

S Bárou je radost spolupracovat. Grafiku zvládá s lehkostí a ochotou a jednání s ní je vstřícné a pohodové. Společně jsme tvořili brožury pro výrobce letadel BRISTELL a výsledek je skvělý. Určitě doporučuji!

Michal Pavlásek
BRM AERO

Spolupráce byla naprosto bezproblémová a hlavně rychlá, což jsem potřeboval. Oceňuji hlavně příjemnou komunikaci a trpělivost s mými požadavky. Samotné logo je fantastické. Mám jej ještě raději když vím, jak příjemná k němu vedla cesta. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.

Marek Janoš
redaktor

Moc děkuji Báře za návrh a tvorbu loga pro naše malé bistro. Logo je krásné a elegantní, komunikace s Bárou perfektní a blesková, stejně jako samotné dodání loga. Jsem moc ráda, že se naše cesty protnuly.

Dominika D.
bistro Náplavka, Český Krumlov

Bára mi připravovala logo k projektu pozelene.cz. Sama jsem neměla moc představu, jak by mělo vypadat, a nechala jsem proto veškeré vymýšlení na ní. Během pár dní mi poslala hned několik krásných návrhů, se kterými jsme dál pracovaly. Výsledné logo skvěle vystihuje podstatu projektu a ladí s jeho myšlenkou. Komunikace s Bárou byla vždy velmi rychlá, milá a produktivní. Rozhodně bych spolupráci s ní doporučila všem, kteří hledají grafickou pomoc.

Iva Hejdová
Po Zelené

Jak se vám líbí logo a vizuál Jazykárny? Nám lektorům velice. Za rychlou spolupráci a skvělý výsledek děkujeme nadané a velmi sympatické grafičce Barboře Šmejkalové.

Eliška Dudešková
Jazykárna UH

Barbora a Jakub mi vytvořili moc pěknou webovou stránku. Přesně takovou, kterou jsem si představovala. S Barčou jsem řešila design a Kuba to pak všechno naprogramoval. Jde vidět, že jsou sehraní. Všechno šlo jako po másle. Jelikož tvoření webu vůbec nerozumím, byla jsem velmi ráda za všechny tipy, návrhy a vysvětlení. Oba jsou moc milí a komunikují rychle. Tvoření webu s nimi byla i pro netechnického člověka jako jsem já zábava. Rozhodně doporučuji jejich služby, pokud máte zájem o krásný web.

Gabriela Nechvátalová
tlumočník

Moc děkuji Báře za návrh a tvorbu loga pro naše malé bistro. Logo je krásné a elegantní, komunikace s Bárou perfektní a blesková, stejně jako samotné dodání loga. Jsem moc ráda, že se naše cesty protnuly.

Dominika Smržová
Bistro Náplavka, Český Krumlov

Rychlá a vstřícná komunikace, maximální snaha o respektování představ klienta! Doporučuji!

Richard Nádvorník
SEQme s.r.o.

Spolupráci s Barborou Šmejkalovou jsem navázal na základě zhlédnutí jejího portfolia, které mne na první pohled velmi zaujalo svou neokázalostí, decentností a kultivovanosti. Zároveň vtipnost jednotlivých návrhů firemních log velmi pěkně a nenásilně vystihuje podstatu jednotlivých organizací a firem. Stejné pocity mám i u tvorby našeho nového loga, které ve svém pojetí odráží současné trendy v grafickém designu a zároveň velmi přesně vystihuje naši společnost.

Ing. Aleš Barták
FORM, spol. s r.o