Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Boris Vanka — nadšený copywriter a obsahový stratég


Zobrazuji všech 9 doporučení

S Borisem jsem měl tu čest a radost spolupracovat při své práci ve Sněmovně, pomáhal mi se sociálními sítěmi, dával tipy na zvýšení jejich dosahu i lepší využití jejich potenciálu. Přestože jsem se některým úpravám bránil, protože přeci nejlíp vím, jak se to dělá, ukázalo se, že Boris byl napřed a byl výborným průvodcem a pomocníkem.

Jan Farský
poslanec Parlamentu ČR
janfarsky.cz

Borise mohu jednoznačně doporučit. V redakci Euractiv.cz nám pomáhal zejména s tvorbou textů a organizací nejrůznějších expertních diskusí. Jeho spolehlivost, nadšení do práce, ale i profesionalita směrem ke mně i účastníkům akcí, mi dělaly velkou radost. Pokud hledáte skutečného profesionála do vašeho projektu, Boris je jednoznačně skvělou volbou.

Jan Vitásek
vydavatel, Euractiv.cz
euractiv.cz

S Borisem jsem se poprvé poznal v roce 2016, kdy nám ve Skautském institutu pomáhal s organizací debat, týkajících se role médií ve společnosti. Naše spolupráce trvala téměř čtyři roky a vždy jsem z ní měl skvělý pocit. Přestože jsem Borisovi dal maximální svobodu, pokaždé bez problému sehnal skvělé hosty, připravil celou akci, pomáhal s jejich propagací na sociálních sítích a navíc je zvládl i moderovat. Za mě jde tedy o super profíka, kterého vřele doporučuju do jakékoliv z vašich projektů. Protože Boris se v něm vždycky rychle zorientuje a posune ho správným směrem.

Miloš Říha
ředitel Skautského institutu
www.skautskyinstitut.cz

S Borisem je prima spolupráce a dobrá domluva. Je kreativní, má pochopení pro potřeby klienta a umí se jim přizpůsobit. Sám přichází s invencí a nápady. Je časově flexibilní a spolehlivý. Určitě můžu doporučit spolupráci s ním!

Barbora Dolejšová
marketingová manažerka MgC Group
mgcgroup.cz

S Borisem byla spolupráce i celková komunikace velmi příjemná a přínosná. Pomohl nastavit základy pro další rozvoj v oblasti komunikace a marketingu. Velmi jsem oceňoval jeho metodický přístup, a skvěle zvládnuté sledování a koordinaci svěřených úkolů a odpovědností. Spolupráci mohu jen doporučit.

Evžen Englberth
CEO Tropic Square s.r.o.

S Borisem sice nespolupracujeme zásadně dlouho, ale i za ten krátký čas se jeho přínos našemu online marketingu naplno ukázal - Boris velmi rychle pronikl do našeho oboru a nejenže svědomitě plní vše, na čem se domluvíme, ale k celé věci přistupuje proaktivně - přichází s novými nápady, navrhuje jak proces naší spolupráce zlepšit a tak dále. Pokud tedy hledáte spolehlivého a proaktivního parťáka v oblasti online marketingu a komunikace, je pro vás Boris jako dělaný.

Adam Rosenheim
FAMTENTS & RENTS s.r.o., head of project management
www.famtents.com arosenheim@famtents.com 720 312 732
Miroslav Sedlák

Boris je skvělý spolupracovník při tvorbě obsahu pro můj web. Oceňuji jeho dodržování termínů a schopnost přinést do textů svůj pohled. Komunikace byla efektivní a spolupráce příjemná. Doporučuji ho každému, kdo hledá spolehlivého partnera pro psaní obsahu.

Miroslav Sedlák
certifikovaný lektor metody TRE®

S Borisem je příjemná spolupráce a snadná domluva. Pomohl mi nejen veřejnou sbírku přeložit do angličtiny, ale provedl i skvělou korekturu textu, díky které sbírka působila profesionálně. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit!

Karolína Kantková
koordinátorka sbírky na Donio.cz, sociální pracovnice
https://www.donio.cz/vozikprokaju

S Borisem jsme spolupracovali při příležitosti 50. výročí hnutí Brontosaurus. Pomáhal nám zejména se vztahy s veřejností, oslovováním médií a definicí našich komunikačních cílů. Rád bych zdůraznil jeho profesionalitu, dodržení slíbených termínů a snahu o posunutí naší propagace správným směrem. Boris je skvělý týmový hráč a příjemný kolega, kterého mohu jen doporučit do vašeho projektu.

Dalimil Toman
programový ředitel Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz dalimil.toman@brontosaurus.cz