Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Boris Vanka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Boris Vanka — online markeťák zaměřující se na sociální sítě, komunikaci s médii a copywriting

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Boris Vanka:
S Borisem jsem měl tu čest a radost spolupracovat při své práci ve Sněmovně, pomáhal mi se sociálními sítěmi, dával tipy na zvýšení jejich dosahu i lepší využití jejich potenciálu. Přestože jsem se některým úpravám bránil, protože přeci nejlíp vím, jak se to dělá, ukázalo se, že Boris byl napřed a byl výborným průvodcem a pomocníkem.

Jan Farský

poslanec Parlamentu ČR
janfarsky.cz
Borise mohu jednoznačně doporučit. V redakci Euractiv.cz nám pomáhal zejména s tvorbou textů a organizací nejrůznějších expertních diskusí. Jeho spolehlivost, nadšení do práce, ale i profesionalita směrem ke mně i účastníkům akcí, mi dělaly velkou radost. Pokud hledáte skutečného profesionála do vašeho projektu, Boris je jednoznačně skvělou volbou.

Jan Vitásek

vydavatel, Euractiv.cz
euractiv.cz
S Borisem jsem se poprvé poznal v roce 2016, kdy nám ve Skautském institutu pomáhal s organizací debat, týkajících se role médií ve společnosti. Naše spolupráce trvala téměř čtyři roky a vždy jsem z ní měl skvělý pocit. Přestože jsem Borisovi dal maximální svobodu, pokaždé bez problému sehnal skvělé hosty, připravil celou akci, pomáhal s jejich propagací na sociálních sítích a navíc je zvládl i moderovat. Za mě jde tedy o super profíka, kterého vřele doporučuju do jakékoliv z vašich projektů. Protože Boris se v něm vždycky rychle zorientuje a posune ho správným směrem.

Miloš Říha

ředitel Skautského institutu
www.skautskyinstitut.cz
S Borisem je prima spolupráce a dobrá domluva. Je kreativní, má pochopení pro potřeby klienta a umí se jim přizpůsobit. Sám přichází s invencí a nápady. Je časově flexibilní a spolehlivý. Určitě můžu doporučit spolupráci s ním!

Barbora Dolejšová

marketingová manažerka MgC Group
mgcgroup.cz
S Borisem byla spolupráce i celková komunikace velmi příjemná a přínosná. Pomohl nastavit základy pro další rozvoj v oblasti komunikace a marketingu. Velmi jsem oceňoval jeho metodický přístup, a skvěle zvládnuté sledování a koordinaci svěřených úkolů a odpovědností. Spolupráci mohu jen doporučit.

Evžen Englberth

CEO Tropic Square s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS