Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Břetislav Hřebačka

Břetislav Hřebačka

tvůrce webových stránek a vývojář webových aplikací

Břetislav Hřebačka
Břetislav Hřebačka - logo

Potřebujete účinný web či webovou aplikaci, které se vám budou navíc dobře obsluhovat? Už 10 let tvořím responzivní weby a aplikace na míru s důrazem na přehlednost, čitelnost, jednoduchost a snadnou použitelnost.

  • Webové stránky – weby ode mě respektují nejmodernější technologie a trendy a bezchybně se zobrazují na všemožných zařízeních: stolních PC, noteboocích, tabletech, mobilních telefonech aj. Díky jednoduché administraci si můžete stránky snadno spravovat.
  • Webové aplikace – aplikace programuji v PHP s použitím databází MySQL. Pro různé efekty využívám JavaScript. Pro maximální efektivitu používám objektově orientované programování a frameworky Symfony, Nette Framework a JQuery. Na dynamické stylování CSS používám LESS nebo Sass.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO) – webové stránky už od základu tvořím tak, aby byly výborně přístupné pro internetové vyhledávače (Google, Seznam).
  • Návštěvnost webových stránek – váš web propojím s nástrojem Google Analytics, díky kterému budete mít dokonalý přehled o návštěvnosti stránek. To vám umožní vytvářet lépe cílené reklamy, posilovat marketingové aktivity a zvyšovat konverzní poměry.

Webové projekty řeším komplexně a nikdy nevynechám nic důležitého. Vybrané reference: matematický server Isibalo, webová aplikace pro řízení firemních zakázek firmy DDtisk, propojení velkoskladu Servant s poštou pro automatické odesíláním balíků (GLS, Česká pošta), slevový portál Hoteluju, státní i firemní weby jako Ústav pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod, Okresní hospodářská komora Břeclav, penzion Selský dvůr, podlahářství Podluží a další.

Ukázky práce:

Webové stránky pro rodinný penzion Selský dvůrWebový portál na matematiku a fyziku IsibaloJendostránkový web pro podlahářskou firmu v PodlužíVytvoření slevového agregátoru Hoteluju.czWeb pro Okresní hospodářskou komoru Břeclav
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

  1. Podklady. Pro správný návrh webu se potřebuji co nejpodrobněji seznámit s vašimi představami a očekáváními ohledně nového webu.
  2. Kalkulace a návrh zpracování webu. Na základě dodaných podkladů vám stanovím přibližnou cenu, do které bychom se měli vejít. Zároveň s cenou vypracuji písemný manuál k vytvoření webu či aplikace.
  3. Doména a hosting. Pomůžu vám vybrat optimální název domény a webhosting odpovídající vašim nárokům.
  4. Grafika. Zajistím správný rozvrh grafiky z hlediska marketingu. Po jeho odsouhlasení uhradíte zálohu.
  5. Programování. Následuje naprogramování webu nebo aplikace, testování na serveru, naplnění daty.
  6. Předání. Nastavím vám web a e-mail na vlastní doméně. Po zaplacení faktury je web váš. Po předávce projektu se můžeme dohodnout i na následné správě, tvorbě podpůrných webů, linkbuildingu, psaní článků, PPC reklamě apod.

Kontaktní informace

Břetislav Hřebačka
U Sokolovny 851
Moravská Nová Ves (Jihomoravský kraj)
691 55
Mobil:607 292 731
Email:bretislav@hrebacka.com
Web:hrebacka.com
Twitter:Twitter bretahrebacka
:87081067
DIČ:CZ7903244052

Doporučení z první ruky

Naprosto skvělá spolupráce, přesně co si od programátora představuji. Návrhy předem, skvělá domluva a poté velmi rychlá a přesná exekuce. Velmi si cením osobitého přístupu a absolutně bezproblémového přizpůsobení se jakýmkoli změnám. Vše bez problému a v termínu vyřešeno, naprostá spokojenost.
Dominik Chládek

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS