Doporučení z první ruky

Bc. Dagmar Medková — účetní specialista


Zobrazuji všech 6 doporučení

Paní Medková je žena na svém místě, je to skvělá účetní, která je vždy na příjmu, pracuje přesně, rychle a vše jasně vysvětlí, což není vždy snadné... Pomohla mi rozjet mé podnikání a jsem velmi ráda, že ji mám. Upřímně doporučuji!

Mgr. Kristýna Hrušková
www.yourday.cz

Paní Medkovou jsem oslovila v rozhodující chvíli, když jsem se zabývala přípravou daňového přiznání. S velkou ochotou a profesionalitou mi poskytla okamžitou a jasnou asistenci, přehledně vysvětlila veškeré detaily. Jsem vděčná, že jsem měla možnost s ní spolupracovat, a vím, že se na ni mohu vždy obrátit pro cenné rady. Bez váhání ji doporučuji všem!

Helena Jakoubková
OSVČ

Oceňuji profesionální přístup paní Medkové a její metodické vedení při nastavení všech účetních agend po založení společnosti. V naší firmě zpracovává všechny účetní agendy vč. mezd k naší velké spokojenosti.

Pavel Tyl
majitel
www.jpvillage.cz
Mgr. Hana Kačmárová

Paní Medkovou jsem oslovila s žádostí o pomoc při zaslání přiznání k DPH a určitě se na ni obrátím v budoucnu znovu. Vše pohotově vyřídila, nic nebylo problém a s ochotou mi pomohla v mé svízelné situaci. Velice si vážím také rychlé komunikace, díky níž jsme vše vyřídily za pár dní.

Mgr. Hana Kačmárová
korektorka a lektorka českého jazyka pro děti i dospělé

Služeb účetní kanceláře DAMEKO TAX s.r.o. využívám více jak rok. Hned na začátku jsem velmi ocenil pomoc paní Medkové s veškerou administrativou při ukončení režimu OSVČ a překlopení na s.r.o. Zpracovává mé společnosti veškerou účetní agendu, DPH a mzdovou agendu. Paní Medkové si velmi cením pro její vstřícný a vždy velmi rychlý přístup a komunikaci. Od prvního setkání probíhá vše na nejvyšší profesionální úrovni. Jednoznačně a vřele doporučuji.

David Kryštůfek
zdravotnictví, jednatel DK Medical s.r.o.
dkmedical.cz

Paní Medkovou jsem oslovila při pořízení účetního programu Pohoda. V krátké době mě ochotně zaškolila a pomohla s nastavením agendy. Její přístup je profesionální a přátelský. Kdykoliv potřebuji poradit s programem nebo s účetnictvím, tak vím, že se na ni můžu obrátit. Vřele ji doporučuji a těším se na další spolupráci.

Iva Buková
účetní