Ing. Dagmar Papřoková

certifikovaná terapeutka metody RUŠ pro spokojený život

Status: k vašim službám Působnost: celý svět; osobní terapie probíhá v Bašce

Mám ráda lidi a celý život zkoumám a vnímám jejich starosti a strasti. To mě přivedlo až k introspektivní metodě RUŠ, kterou nabízím a praktikuji jako řádně certifikovaný terapeut.

Metodu RUŠ vytvořil před 15 lety Karel Nejedlý, který odhaduje, že pomohla už více než 100.000 klientům prostřednictvím terapeutů, které on sám osobně vyškolil.

Princip metody je jednoduchý, efektivní a přináší trvalý pozitivní účinek. Společně s klienty hledáme odpověď na zdánlivě jednoduchou otázku:

To, co mi vadí, je můj problém. Chci-li tento problém odstranit, musím se pro to rozhodnout. Nikdo jiný to za mě neudělá. Při rozhodování i při terapii je proto velmi důležitá sebeupřímnost.

Pokud nechci mít problémy, hledám jejich příčiny a snažím se je odstranit. Následně žiji spokojeně. Pro někoho to znamená úspěch v práci a s tím spojený dostatek peněz, pro jiného porozumění v rodinných a dalších mezilidských vztazích, pro dalšího krásný domov a pro většinu z nás také pevné zdraví. Takto spokojeně ve všech uvedených oblastech žiji teď i já.

Samozřejmě každou metodu je třeba umět správně používat. K tomu slouží dokonale propracovaný, léty a praxí ověřený systém, který vybudoval Karel Nejedlý společně se svým týmem a já jsem si jej osvojila jako terapeutka v průběhu pěti let studia:

  • Terapie, které potřebují lidé s aktuálními problémy ve výše uvedených oblastech, trvají 4 hodiny a jsou vedeny výhradně každoročně certifikovanými terapeuty, jako jsem já.
  • Kurzy jsou tři základní a dva terapeutické. Všechny jsou vedeny buď přímo autorem metody nebo certifikovanými lektory. Pro nás certifikované terapeuty, kterých je asi stovka, je pak určen každoroční obnovovací certifikační kurz. Na kurzech se klienti i terapeuti učí metodu RUŠ krok za krokem používat a aplikovat v různých situacích.
  • Kniha, která vyšla v roce 2017 česky a následně v angličtině a němčině a dosud se jí prodalo 19.000 výtisků. (Četla jsem české, anglické i německé vydání, protože i jako terapeutka mluvím a pracuji v těchto jazycích.)

Jako terapeutka nabízím zejména individuální terapie metody RUŠ:

  • 4.000 Kč za 4 hodiny sezení
  • 5.000 Kč za terapie v angličtině či němčině
  • 500 Kč příplatek za terapie o víkendu
  • platí se předem, převodem na účet nebo hotově
  • osobní terapie probíhá na Bašce
  • distanční terapie na velké vzdálenosti je možná přes WhatsApp

Budeme si rozumět, zejména pokud stejně jako já věříte, že jedinou cestou ke štěstí a svobodě je převzetí odpovědnosti za vlastní život v souladu se základními principy žití, jako je láska, porozumění, soucit, sdílení, odpuštění a pokora.

Ing. Dagmar Papřoková

Kontakty

Ing. Dagmar Papřoková
Baška 560 (Moravskoslezský kraj)
739 01
Mobil:604 221 449
Email:dagmar@dagmarpaprokova.eu
Web:www.dagmarpaprokova.eu
WhatsApp:420604221449
Účet:670100 – 2216905916/6210 (mBank)
IČ:08865141 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Paní Dagmar mi pokaždé pomohla přesně s tím, s čím jsem potřebovala. Důležitý byl vždy můj osobní záměr/cíl. S jejími životními i terapeutickými zkušenostmi se nám společně podařilo vyřešit vše, s čím jsem si sama nevěděla rady. Ladění mých osobních vztahů se pak propsalo i do vztahů pracovních. I když pracuji hodně, jde to teď s lehkostí, beze stresu a snáze nacházím řešení. Pak mi práce kvete pod rukama. A za to vše jsem paní Dagmar velmi vděčná.

Barbora Kuchařová

majitelka realitní kanceláře