Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Nytra

Ing. Daniel Nytra

specialista na internetový marketing

Ing. Daniel Nytra
Ing. Daniel Nytra - logo

Chcete lépe prodávat na internetu? Pomůžu vám zvýšit návštěvnost stránek, rozjet váš projekt a naučím vás starat se o marketing. Za 16 let praxe jsem získal zkušenosti z více než stovky projektů. Přihlaste se na 14denní minikurz marketingu zdarma:

Marketingové obzory vám rozšíří i mé 2 e-booky:

 1. Marketingový plán pro malé podnikatele
 2. Jak zvýšit návštěvnost stránek + bonus pro malé podnikatele: Tabulka pro výpočet finančního forecastu + cashflow (s příklady!)

Vybrané reference:

Sixt.czMercedes M3000Tvorba webových stránek, redakční systém a pomoc s výběrem webhostingu pro projekt ACA1213Zapakatel.czMuzeum komunismu
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Zvýšení návštěvnosti

 • SEO – optimalizace webu (eshopu) pro vyšší návštěvnost z vyhledávačů (Google, Seznam)
 • PPC reklama – nastavení a správa reklamních kampaní (Seznam Sklik, Google Adwords)
 • Facebook a sociální sítě – správa stránek na Facebooku, přesné zacílení reklamy na vaši cílovou skupinu
 • remarketingové reklamy – reklamy zobrazené konkrétním lidem v pravý čas
 • emailový marketing – vysoce efektivní prodejní kanál
 • affiliate marketing – propagace produktů a služeb za provizi z prodeje
 • marketing pro eshop – správné nastavení XML feedu (Heureka.cz, Zbozi.cz, Google Merchants…), reklama na konkrétní produkty na Seznam.cz a Google.com (pouze pokud je někdo vyhledává), remarketingový mix konkrétních produktů v eshopu (na webu, v mobilu, na Facebooku i v emailu)

Marketing mýma očima

Motto: „Každá stránka by měla být jedinečná. Bez speciálního přístupu k návštěvníkům budete jen ti druzí. Proto ke všem projektům přistupuji originálně a svědomitě.“

Marketing je proces. Nejde zdaleka jen o reklamu. Vše je provázané. Na konci prodejního řetězce jsou webové stránky. Například: Máte eshop, ale nejsou velké prodeje. Chcete udělat PPC kampaň? Stop! Proč investovat do PPC, když se lidé ztrácí v nákupním procesu eshopu? Jsou to vyhozené peníze, a přitom by stačilo málo: zamyslet se, analyzovat chování návštěvníků a poučit se z toho. Někdy jsou to opravdu jen hlouposti: příliš mnoho údajů požadovaných od návštěvníka, nutnost registrace při nákupu apod. S tím vším mám bohaté zkušenosti a vím kde zasáhnout.

Profesní úspěchy a milníky

 • 2010–2012, spoluzakladatel společnosti Zapakatel s.r.o.
 • 2003, úspěšné absolvování ČVUT v Praze, obor IT (titul Ing.)
 • 1998–dodnes, založení IT firmy ALL IN 1 CZ, s.r.o.; dnes zde působím jako marketingový konzultant

Vybrané reference

 • střední a větší společnostiZentiva a.s., Delvita a.s., Zapakatel.cz, Sixt.cz, Mercedes a.s., Skyport a.s., CESNET, United Mobile
 • menší firmy a OSVČKnihkupectví Daemon, Eursoft Group s.r.o., Maincor s.r.o., Uponor s.r.o., CEWA Holding a.s., E-Click travel s.r.o.
 • neziskové organizaceLiberecká občanská společnost, ALTER DECO o.s., Parkinson Help o.s., PESOS o.p.s, Radost ze života, o.s.

Kontaktní informace

Ing. Daniel Nytra
Štěpánská 33
Praha 1
110 00
Email:daniel.nytra@gmail.com
Web:www.danielnytra.cz
Facebook:Facebook danielnytra.cz
Twitter:Twitter nytradaniel
Google+:Google+ danielnytra
LinkedIn:LinkedIn danielnytra

Doporučení z první ruky

Daniela Nytru jsem poznal osobně, když pro Sixt zpracovával a několik let úspěšně rozvíjel webovou prezentaci a optimalizaci pro internetové vyhledávače. Požadavky zpracoval nejen dle požadavků, ale vždy přišel s nápadem jak pozice webu zlepšit. Jeho doporučení byla vždy velmi dobrá. Jeho přidanou hodnotou pro nás byla schopnost přemýšlet dál než jen v kontextu zadání. Doporučuji!
Petr Kosmák

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS