Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Nytra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Nytra — online marketér

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Daniel Nytra:
Jan Halíř
Školení bylo super, praktické tipy, všechno pěkně k věci, žádné zbytečné řeči kolem. Školení bych doporučil každému, kdo svůj byznys chce rozvinout o level výše.

Jan Halíř

hotelový marketér, prodejce a pronajímatel hotelů v Praze, lektor marketingu pro hotely
Danielovou přidanou hodnotou pro nás byla schopnost přemýšlet dál než jen v kontextu zadání. Vždy přišel s nápadem, jak naše pozice na internetu vylepšit.

Ing. Petr Kosmák

obchodní ředitel Sixt.cz
Daniel je úžasně vstřícný a spolehlivý. Vždy vše podrobně a velice pečlivě vysvětlí i laikovi, jako jsem já :)

Jana Čepičková

ředitelka a majitelka Muzeumkomunismu.cz
www.muzeumkomunismu.cz
Na Danovi se mi líbí jeho zapálení pro poctivé hledání správného řešení i jeho schopnost se na problémy podívat z neobvyklých úhlů. Vždy dobře pomohl.

Ing. arch. Vladislav Toulec, ČKA

architekt a majitel projektu Toulec.com
www.toulec.com
S Danem spolupracuji dlouhodobě a jsem s ním velice spokojený. Překvapila mě i možnost konzultací o víkendu. Doporučuji!

Aleš Vítek

majitel Fitpraha.cz
www.fitpraha.cz
Dan projevil schopnost velmi rychle se v naší problematice zorientovat a vést diskusi logickými úvahami, které jasně demonstrovali jeho bohaté zkušenosti a dokonalou orientaci v dané oblasti.

Karolína Pechová

majitelka Ceskasitovka.cz
www.ceskasitovka.cz
Daniel Nytra je nesporně výborný odborník. Dal nám dohromady skvělou internetovou stránku. Jeho profesionální služby doporučuji.

Ing. Mgr. Jan Žižka

autor cestovatelských knih
Skvělý kurz pro ty, kterým internetový marketing nefunguje podle jejich představ a potřebují si propojit všechny jeho nástroje. Pan Nytra vede školení formou diskuze a nebojí se vám pomoci s konkrétním problémem. Můžu jen doporučit.

Kamila Gebouská

Mafra.cz
Díky za efektivní kurz a spoustu užitečných rad, materiálů a odkazů. Informace, které jsem na kurzu vstřebal a ještě nějakou dobu budu vstřebávat :-), jsou rozhodně užitečné i pro muže po padesátce, kterému jde občas z rychlosti, možností a změn, jimiž se ubírá internetový marketing, hlava kolem. Rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí virtuálně prodávat své produkty a služby na plné pecky.

Václav Žila

České reklamní centrum
Kurz se mi líbil velmi a potvrdil jsem si některé přístupy. Určitě bych doporučil všem, co chtějí smysluplně zakomponovat do své marktetingové strategie e-mailing.

Ing. Jan Burda

Owpmedia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS