Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Nytra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Nytra — specialista na internetový marketing

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Daniel Nytra:
Daniela Nytru jsem poznal osobně, když pro Sixt zpracovával a několik let úspěšně rozvíjel webovou prezentaci a optimalizaci pro internetové vyhledávače. Požadavky zpracoval nejen dle požadavků, ale vždy přišel s nápadem jak pozice webu zlepšit. Jeho doporučení byla vždy velmi dobrá. Jeho přidanou hodnotou pro nás byla schopnost přemýšlet dál než jen v kontextu zadání. Doporučuji!

Petr Kosmák

www.sixt.cz
Dlouho jsem hledal marketingové internetové řešení pro můj penzion. Daniel Nytra mi vytvořil internetové stránky, které se líbí a naprosto splňují všechny mé požadavky na prezentaci penzionu. Vřele ho doporučuji jako vynikajícího a vstřícného odborníka. Má profesionální přístup a ve spolupráci s ním bych chtěl dále pokračovat.

Mgr. Bc. Jiří Viterna

www.penzionmona.cz ~ jiriviterna@gmail.com ~ 723 832 301
Daniela Nytru mohu jen doporučit. Skvělá a rychlá práce. Vše je nastavené přesně tak, jak bylo vzneseno v požadavcích, navíc nám Daniel upravil ještě drobnosti, kterých si všiml. Děkujeme mnohokrát.

Mgr. Antonín Ferdan

předseda organizace LOS – Liberecká občanská společnost, o.s.
losonline.eu ~ antonin.ferdan@losonline.eu ~ 604 809 590
Daniela Nytru vřele doporučuji. Profesionální přístup, vstřícnost, rychlá odezva. Plní požadavky klienta a k tomu přidá i vlastní názor na případné úpravy či zlepšení webu, což velice oceňuji.

Ivan Křepinský

www.fitness-vagon.cz ~ ivan.krepinsky@volny.cz ~ 221 085 544
Každému, kdo potřebuje cokoliv ohledně marketingu, doporučuji Daniela Nytru! Nejenže je skvělý ve svém oboru, ale je také úžasně vstřícný a hlavně spolehlivý. Vždy vše podrobně a velice pečlivě vysvětlí, navrhne optimální řešení, které nemusí být nutně nejdražší.

Jana Čepičková

www.muzeumkomunismu.cz ~ muzeum@muzeumkomunismu.cz ~ 224 212 966
Oslovili jsem Dana ohledně konzultace kompletní změny našich webových stránek a e-shopu. Protože máme několik prodejních kanálů a cílových skupin, nebyli jsme si jistí strukturou a formou podoby naší webové prezentace. Po několika sezeních s Danem jsme měli mnohem jasněji v tom, jak stránky logicky uspořádat a jak k celému projektu přistupovat. Dan projevil schopnost velmi rychle se v naší problematice zorientovat a vést diskusi logickými úvahami, které jasně demonstrovali jeho bohaté zkušenosti a dokonalou orientaci v dané oblasti. Nakonec nám Dan doporučil několik profesionálů pro realizaci a následně nám pomohl hodnotit různé nabídky realizačních služeb.

Karolína Pechová

www.ceskasitovka.cz
S Danem jsem velice spokojený. Vše proběhlo podle mých představ a jelikož jsem hodně vytížený, tak možnost prokonzultovat úpravu webu o víkendu bylo pro mě příjemným překvapením. Díky za skvělou práci, určitě budu doporučovat dále.

Aleš Vítek

majitel Fitpraha.cz
www.fitpraha.cz ~ info@fitpraha.cz ~ 607 866 333
Děkujeme za pomoc a rady při tvorbě webu na naší akci.

Dana Appeltová

www.pesos.cz
S Danem se rád radím ohledně rozvoje našeho ateliéru. Na Danovi se mi líbí kromě jeho profesionálního zapálení pro poctivé hledání správného řešení i jeho schopnost se na problémy podívat z neobvyklých úhlů, a to nejen s použitím logické dedukce, ale i intuice a přijít se skvělým řešením.

Ing. arch. Vladislav Toulec, ČKA

www.toulec.com ~ info@toulec.com ~ 602 411 496
Daniel Nytra je nesporně výborný odborník. Dal nám dohromady skvělou internetovou stránku, která se líbí. Jeho profesionální služby s klidným svědomím doporučujeme.

Jan Žižka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS