Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Fiedler > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Fiedler — online marketér se zaměřením na sociální sítě, podnikatelský poradce pro startupy a ecommerce

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace David Fiedler:
Jakub Rychlý
S Davidem spolupracuji již několik let a před časem jsem ho zvolil jako parťáka při zakládání digitálního studia Contentano. Už jen to, že jsem si ho zvolil jako kolegu dokazuje jeho odhodlání vytvářet velkolepé věci a to jak pro naše klienty, tak i na vlastních projektech. Zatím jsem v životě nepotkal obchodníka, který by byl tak zapálený do své práce.

Jakub Rychlý

online marketér s přesahem do tvorby webů
S Davidem spolupracuji dlouhodobě v rámci start-upových nebo e-commerce projektů. Zkušenosti z fungování online marketingu dokáže přetavit v dlouhodobě fungující projekty. Jeho služby mohu jedině doporučit.

Pavel Pinkas

CEO Persoo
persoo.cz
Měl jsem skvělou příležitost pracovat s Davidem na projektu HR Marketingu, kdy jeho společnost připravila a doručila náborového Chatbota mému náborovému týmu. David je vynikající obchodní partner, který plně rozumí potřebám svých zákazníků. Je nejen velmi profesionální v každé obchodní situaci, ale také vždy ukazuje svůj přátelský přístup k zákazníkovi. Náš společný projekt přinesl pro Lufthansu důležité výsledky.

Artur Paszkowiak

Senior Recruiter, Lufthansa
www.lh-intouch.com
Bylo mi potěšením pracovat s Davidem. Postaral se o implementaci Chatbotů v naší společnosti. Přinesl mnoho kreativních nápadů, měl silné odborné znalosti, se kterými nám radil, a dokázal připravit produkt, s nímž jsme byli velmi spokojeni. Je velmi přátelský a kromě toho, že je profesionální, učinil zdánlivě skličující proces implementace zábavným a snadným. Těšíme se na další spolupráci, Davide!

Stefanie Sanches

Manager Student Recruitment at HHL Leipzig Graduate School of Management
www.hhl.de
S Davidem jsme spolupracovali v přípravné fázi našeho startupu na tvorbě Chatbota a konzultovali jsme s ním naše marketingové i obchodní aktivity, v kterých nám byl více než nápomocen. Jeho služby, které zakládá na férovosti a flexibilitě, mohu doporučit každému, kdo chce v online světě uspět.

David Bortel

spoluzakladatel Medik App
S Davidem jsem spolupracoval na třech projektech, primárně zaměřených na online nebo technologické prostředí. David se zaměřoval na marketing, ve kterém doručoval výsledky a vždy si řádně připravoval podklady a materiály. Díky jeho agilnímu přístupu se byl schopný adaptovat na jednotlivé (nárazové) úkoly velice rychle.

Tomáš Habarta

Head of Product (North America/Asia), PBRDigital
David je opravdu zkušený a komplexní marketér. Veškerá jeho práce je podpořena kvalitními výsledky a pohybem v řadě zajímavých společností a start-upů. Pevně věřím, že právě on je schopen posunout váš business o několik úrovní výš.

Filip Štoss

marketér, zakladatel projektu Tvujbrand.cz
David má spoustu drivu, entuziasmu a nasazení. Při práci je velice kreativní. Má schopnosti i zkušenosti pro úspěšné nakopnutí salesu ve firmách.

Martin Půlpán

zakladatel projektu Mr. Craft
Spolupráce s Davidem v rámci našeho start-upu probíhala skvěle – pomohl nám v začátcích s přípravou podkladů pro investory a také v oblasti obchodní strategie. Oceňujeme cit pro detail a rychlost práce. Mohu jen doporučit.

David Moravec

zakladatel start-upu FIME
David dokáže vyslechnout potřeby a přání zákazníka i poradit. Zvládl řídit Facebook reklamy na jedničku. Díky Davidovi se nám podařilo nastartovat náš firemní profil na FB. Kampaně směřované na nábor nových zaměstnanců fungovaly dobře. Spolupráci s Davidem doporučuji.

Šárka Bartoňová

HR & Marketing
montazebroz.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS