Doporučení z první ruky

David Artur Fiedler — expert na sociální sítě a e-mail marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Davidem spolupracuji dlouhodobě v rámci start-upových nebo e-commerce projektů. Zkušenosti z fungování online marketingu dokáže přetavit v dlouhodobě fungující projekty. Jeho služby mohu jedině doporučit.

Pavel Pinkas
CEO Persoo
persoo.cz

Měl jsem skvělou příležitost pracovat s Davidem na projektu HR Marketingu, kdy jeho společnost připravila a doručila náborového Chatbota mému náborovému týmu. David je vynikající obchodní partner, který plně rozumí potřebám svých zákazníků. Je nejen velmi profesionální v každé obchodní situaci, ale také vždy ukazuje svůj přátelský přístup k zákazníkovi. Náš společný projekt přinesl pro Lufthansu důležité výsledky.

Artur Paszkowiak
Senior Recruiter, Lufthansa
www.lh-intouch.com

Jestli chcete nakopnout online sales ve firmě, mohu s klidem doporučit Davida. Skvělá práce s publiky v rámci sociálních sítí a také vynikající cit pro design znamená výhru v podobně budování lovebrandu a získávání nových klientů. David má spoustu drivu, entuziasmu a nasazení. Při práci je velice kreativní.

Martin Půlpán
zakladatel značky Artiffine
artiffine.com

Měla jsem příležitost setkat se s Davidem během sestavování a spuštění interního chatbota v rámci HR oddělení ve společnosti Invia Group. David je orientovaný na řešení konkrétních problémů a má prozákaznický přístup – kdykoliv jsme potřebovali, aktivně nás podporoval. Byla to skvělá a úspěšná spolupráce, děkuji moc! Jen tak dál, Davide.

Manuela Becker
HR Director
www.invia.com

David dokáže vyslechnout potřeby a přání zákazníka i poradit. Zvládl řídit Facebook reklamy na jedničku. Díky Davidovi se nám podařilo nastartovat náš firemní profil na FB. Kampaně směřované na nábor nových zaměstnanců fungovaly dobře. Spolupráci s Davidem doporučuji.

Šárka Bartoňová
HR & Marketing
montazebroz.cz

Propracovaná strategie e-mail marketingu, která mi pomohla navýšit obrat o 20 %. Za mě super práce!! Především oceňuji cit pro copywriting a také analytické myšlení. Díky.

Vladislav Hetfleiš
oceanhracek.cz

Bylo mi potěšením pracovat s Davidem. Postaral se o implementaci Chatbotů v naší společnosti. Přinesl mnoho kreativních nápadů, měl silné odborné znalosti, se kterými nám radil, a dokázal připravit produkt, s nímž jsme byli velmi spokojeni. Je velmi přátelský a kromě toho, že je profesionální, učinil zdánlivě skličující proces implementace zábavným a snadným. Těšíme se na další spolupráci, Davide!

Stefanie Sanches
Manager Student Recruitment at HHL Leipzig Graduate School of Management
www.hhl.de

S Davidem jsem spolupracoval na třech projektech, primárně zaměřených na online nebo technologické prostředí. David se zaměřoval na marketing, ve kterém doručoval výsledky a vždy si řádně připravoval podklady a materiály. Díky jeho agilnímu přístupu se byl schopný adaptovat na jednotlivé (nárazové) úkoly velice rychle.

Tomáš Habarta
Head of Product (North America/Asia), PBRDigital
Jakub Rychlý

S Davidem spolupracuji již několik let a před časem jsem ho zvolil jako parťáka při zakládání digitálního studia Contentano. Už jen to, že jsem si ho zvolil jako kolegu dokazuje jeho odhodlání vytvářet velkolepé věci a to jak pro naše klienty, tak i na vlastních projektech. Zatím jsem v životě nepotkal obchodníka, který by byl tak zapálený do své práce.

Jakub Rychlý
marketingový stratég s hladem po výsledcích

David je opravdu zkušený a komplexní marketér. Veškerá jeho práce je podpořena kvalitními výsledky a pohybem v řadě zajímavých společností a start-upů. Pevně věřím, že právě on je schopen posunout váš business o několik úrovní výš.

Filip Štoss
marketér, zakladatel projektu Tvujbrand.cz