Doporučení z první ruky

David Heger — tvůrce webů a e-shopů na platformě WordPress a Prestashop


Zobrazuji všech 10 doporučení

Jsem portálu Na volné noze velmi vděčná, že jsem skrze něj na Davida narazila. Od začátku je naše spolupráce obrovsky přínosná. Nejenže mi pomohl vyřešit problém s webem, který nedokázalo vyřešit několik lidí před ním, ale hlavně je za všech okolností rychlý, věcný, spolehlivý a navrch příjemný. Vždy rozepíše, za co platím a vždy cítím jeho upřímnou snahu odvést dobrou práci. Myslím, že taková kombinace je v dnešní době velmi výjimečná!

Eva Sojáková
specialistka na štíhlé vaření a úpravu váhy a trávení
cookacka.cz eva.sojakova@seznam.cz 732 539 930

Pan David je vždy vstřícný, ochotný a pohotový :) Poradí, pomůže, opraví vše, co se zrovna v eshopu pokazí, případně navede, abyste to zvládli i vy sami. 1000% spokojenost. Doporučuji!

Díky spolupráci s panem Hegerem mám perfektně fungující web, který je věcný a perfektně vystihuje vše, na čem jsme se dohodli. A hlavně díky němu mám nové zákazníky, kteří mě na internetu dohledají. David mi také dělá správce kampaní na webových reklamách a reaguje na mé požadavky okamžitě. Většinou vnáší do mých požadavků i svoji invenci, která je vždy orientovaná správným směrem. Neváhejte se na něj s důvěrou obrátit. Vřele doporučuji.

Markéta Šebíková
www.kurzy-designu.eu sebikova@ms-design.cz 723 205 581

S Davidem spolupracuji od roku 2001. Jako vývojář a webhostér využívám Davidovy služby jak pro své projekty, tak pro projekty mých klientů, a to vždy k mé plné spokojenosti nebo spokojenosti zákazníků. David je fotograf a umělec a do vytvářených stránek přináší i kus z tohoto jeho dalšího povolání, takže vznikají velice zajímavé věci.

Petr Svoboda
programátor a webhostér
psvoboda@nik.cz

S Davidem jsme spolupracovali na několika projektech. Davida vnímám jako profesionála, u kterého velice oceňuji jeho vstřícnost, nápady a dodržování termínů. Děkuji za spolupráci.

Po prvních webových stránkách, které pro mne David Heger vytvořil, jsem byla natolik spokojená, že jsem ho opět požádala, aby pro mne vytvořil další stránky. Spolupráce s ním je vynikající. Vždy se snaží mé požadavky zapracovat, popřípadě nabídnout i lepší možnosti. Davida Hegera můžu jenom doporučit.

Soňa Procházková
Prahaprochazkova.cz
www.prahaprochazkova.cz info@prahaprochazkova.cz

Spolupráce s panem Hegerem byla po všech stránkách skvělá. Příjemný a profesionální přístup, rychlá reakce a dobrá domluva. S platformou Prestashop si umí poradit a vyřešit snad všechny potíže (nebo nabídnout alternativní řešení). Vřele doporučuji :-)

Kristýna Háblová
www.mujstastnydomov.cz

Davida Hegera mohu jen doporučit. Je to trpělivý a sympatický chlapík s uměleckým cítěním a smyslem pro detail. David mi před pár lety vytvářel webové stránky, které jsou podle mých představ a jsem s nimi nanejvýš spokojena.

Věra Holečková
fotografka
www.fotoveba.cz
Jakub Kubišta

S Davidem jsme úspěšně dodali eshop ohledně starožitností. David komunikuje snadno a rychle. Rovněž splnil s pěkným předstihem termín dodávky. Těším se na další spolupráci a vřele ji doporučuji i ostatním.

Jakub Kubišta
tvůrce webových a mobilních aplikací na míru

David Heger pro nás pracuje na několika projektech a jsme s ním velmi spokojeni. Úkoly plní přesně a včas. Výborně a samostatně komunikuje se zákazníky.

Martin Brunovský
IT manažer
magicscript.co.uk martin.brunovsky@magicscript.co.uk +421 905 213 638