Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Heger > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Heger — tvůrce webů a e-shopů na platformě WordPress a Prestashop

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace David Heger:
S Davidem spolupracuji od roku 2001. Jako vývojář a webhostér využívám Davidovy služby jak pro své projekty, tak pro projekty mých klientů a to vždy k mé plné spokojenosti nebo spokojenosti zákazníků. David je fotograf a umělec a do vytvářených stránek přináší i kus z tohoto jeho dalšího povolání, takže vznikají velice zajímavé věci.

Petr Svoboda

programátor a webhostér
psvoboda@nik.cz
Díky spolupráci s panem Hegerem mám perfektně fungující WEB, který je věcný a perfektně vystihuje vše, na čem jsme se dohodli. A hlavně díky němu mám nové zákazníky, kteří mě díky internetu dohledají. David mi také dělá správce kampaní na webových reklamách a reaguje na mé požadavky okamžitě. Většinou vnáší do mých požadavků i svoji invenci, která je vždy orientovaná správným směrem. Neváhejte se na něj s důvěrou obrátit. Vřele doporučuji.

Marketa Šebíková

www.kurzy-designu.eu ~ sebikova@ms-design.cz ~ 723 205 581
S Davidem jsme spolupracovali na několika projektech. Davida vnímám jako profesionála, u kterého velice oceňuji jeho vstřícnost, nápady a dodržování termínů. Děkuji za spolupráci.

Miroslav Ullman

www.onlinemakers.cz ~ miroslav.ullman@onlinemakers.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS