Doporučení z první ruky

Ing. David Kaplan — programátor a vývojář eshopů a webových aplikací


Zobrazuji všech 8 doporučení

S Davidem jsem měl to štěstí spolupracovat na front-endu v Reactu na velmi zajímavém projektu pro nemocnici Bulovka. Vypadl nám člověk a velmi si chválím, že ho David dokázal rychle nahradit, v projektu se zorientovat a doklepnout. David je komunikativní a sám jednotlivé koncepty projektu domýšlí s důrazem na UX, což je nezanedbatelný bonus. Z toho důvodu jsme Davida přivzali i do dalších dílčích projektů.

Petr Havlíček
projektový manažer
www.emailis.cz petr.havlicek@emailis.cz 773 101 157

Spolupráci s p. Kaplanem mohu doporučit. Jedná se o pečlivého člověka, který se nezalekne případných obtíží, je ochoten hledat nové řešení a přichází s dostatkem informací, které pomohou projekt posunout do cílové roviny. Spolupráce na eshopu pro pivovar Staropramen (https://eshop-staropramen.cz/).

Dominika Bačovská
Projektová manažerka
disruptive.cz

Davida mohu jen doporučit. Rozšířil a přizpůsobil náš eshop našim představám, vše fungovalo perfektně. Svěřené úkoly zvládl k naší plné spokojenosti.

Martin R.
CEO, Rukatech
rukatech-filter.de

S Davidem jsme spolupracovali na vyladění našeho e-shopu (https://sweetdreams.gallery/) s grafickými listy Sweet Dreams. Používáme jednu ze šablon Shopify, ale chtěli jsme ji přizpůsobit našim potřebám a přidat několik funkcí. Spolupráce byla od začátku super, David je moc příjemný člověk a skvělý profesionál, na kterého je spolehnutí. Všechny domluvené úkoly obratem zapracoval a pomohl nám i nad rámec naší původní dohody. S radostí jeho služby doporučuji a těším se na další spolupráci.

Jakub Jahn
filmař a umělec
www.jakubjahn.com

Původně jsme zamýšleli Davida najmout na skicování webových stránek, nakonec jsme ho však najali jako konzultanta. Proč to? Protože s přihlédnutím k radám, které nám David poskytl, jsme upravili rozsah projektu, čímž jsme ušetřili značné množství peněz. Korespondence byla z Davidovy strany vždy zcela profesionální. Navíc se nezdráhal připojit se do několika videohovorů, aby nám k poskytnutým informacím dodal vysvětlení a přidal další doporučení. David je velmi pečlivý a zadanému úkolu vždy věnuje čas potřebný k zajištění nejlepšího výsledku, jakého je možno dosáhnout. Najal bych ho bez váhání znovu!

Paul Gerald
Majitel Ground Hopper Guides
groundhopperguides.com

Přestože jsem mnohdy nemohl Davidovi poskytnout zpětnou vazbu k některým aspektům projektu z důvodu vytížení prací na starších závazcích, David nejenže zvládl dodat přesně to, co jsem žádal, ale dokonce projekt v některých ohledech i vylepšil. Hledáte-li někoho, kdo dovede kriticky uvažovat a zároveň odvádět práci v nejvyšší úrovni kvality, vřele doporučuji spolupráci právě s Davidem.

Bradley Thompson
Hashback Market place

Vše bylo v pořádku. Díky za rychlé jednání a doporučujeme.

Darktay Consulting

Jeden z nejlepších freelancerů, se kterým jsem spolupracoval. Velmi čistý kód a udělal vše proto, aby odvedl kvalitní práci. Velmi profesionální a velmi doporučuji.

Ryan A.