Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Kaplan > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Kaplan — programátor a vývojář webů, eshopů a webových aplikací

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. David Kaplan:
Původně jsme zamýšleli Davida najmout na skicování webových stránek, nakonec jsme ho však najali jako konzultanta. Proč to? Protože s přihlédnutím k radám, které nám David poskytl, jsme upravili rozsah projektu, čímž jsme ušetřili značné množství peněz. Korespondence byla z Davidovy strany vždy zcela profesionální. Navíc se nezdráhal připojit se do několika videohovorů, aby nám k poskytnutým informacím dodal vysvětlení a přidal další doporučení. David je velmi pečlivý a zadanému úkolu vždy věnuje čas potřebný k zajištění nejlepšího výsledku, jakého je možno dosáhnout. Najal bych ho bez váhání znovu!

Paul Gerald

Ground Hopper Guides
Přestože jsem mnohdy nemohl Davidovi poskytnout zpětnou vazbu k některým aspektům projektu z důvodu vytížení prací na starších závazcích, David nejenže zvládl dodat přesně to, co jsem žádal, ale dokonce projekt v některých ohledech i vylepšil. Hledáte-li někoho, kdo dovede kriticky uvažovat a zároveň odvádět práci v nejvyšší úrovni kvality, vřele doporučuji spolupráci právě s Davidem.

Bradley Thompson

Hashback Market place
Vše bylo v pořádku. Díky za rychlé jednání a doporučujeme.

Darktay Consulting

Jeden z nejlepších freelancerů, se kterým jsem spolupracoval. Velmi čistý kód a udělal vše proto, aby odvedl kvalitní práci. Velmi profesionální a velmi doporučuji.

Ryan A.

Spolupráci s p. Kaplanem mohu doporučit. Jedná se o pečlivého člověka, který se nezalekne případných obtíží, je ochoten hledat nové řešení a přichází s dostatkem informací, které pomohou projekt posunout do cílové roviny.

Dominika Bačovská

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS