Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban

David Karban

specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor

David Karban
David Karban - logo

Pomohu vám s migrací na AWS cloud a jeho optimalizací z hlediska ceny. Dále nabízím konzultace k databázím MySQL a MariaDB, školení Ansible a MySQL. Veškeré služby poskytuji také v angličtině.

  • Amazon AWS – konzultace migrace na AWS cloud, příprava a realizace projektů; provedu vás dostupnými službami a navrhnu infrastrukturu tak, abyste měli vysoce dostupný systém za rozumné peníze. Nebo projdu služby v již existující infrastruktuře a navrhnu levnější varianty.
  • MySQL a MariaDB – projdeme vaši instalaci jak z pohledu konfigurace, tak používaných dotazů a najdeme způsob, jak vše urychlit. Můžeme se podívat i na to, co je dobré monitorovat a na co si dlouhodobě dávat pozor.
  • Školení
    • Školení Ansible – spolu s Věrošem Kaplanem školíme automatizaci pomocí nástroje Ansible; můžete přijít na náš otevřený kurz, nebo uděláme kurz na míru přímo pro vaši firmu.
    • Školení MySQL – pro firmy nabízím školení na míru dle jejich potřeb (pro 3 a více účastníků levnější než otevřená školení). Otevřená školení vypisuji ve spolupráci s Root.cz, podívejte se na nejbližší termíny.

Certifikáty:

Certifikát The AWS Certified Solutions Architect – AssociateAWS Certified Developer – AssociateAWS Certified SysOps Administrator – AssociateCertifikát AWS Authorized Instructor

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Profesní milníky

Kontaktní informace

David Karban
Šulcova 805
Kladno (Středočeský kraj)
272 01
Mobil:777 283 292
Email:info@davidkarban.cz
Web:www.karban.navolnenoze.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:LinkedIn davidkarban
Twitter:Twitter davidkarban
Datovka:Datová schránka itkfwya
Účet:2300089691 / 2010 (Fio)
:86920537 (plátce DPH)
DIČ:CZ8010055097

Doporučení z první ruky

Davida znám ze spolku vpsFree.cz a hlavně z jeho skvělých přednášek na linuxových konferencích jako jsou Linuxdays a Installfest. Když jsem hledal na komunitním fóru vpsFree někoho, kdo by mě nakopl v mých začátcích s AWS, ochotně mi vyšel vstříc. Přestože jeho konzultace byla zřejmě z altruismu poskytnuta zdarma, jednal jako velmi dobře zaplacený profesionál a kvalita poskytnuté služby tím nijak neutrpěla. Poskytl vyčerpávající a cenné informace, které mě dostaly rychle do světa cloudových služeb.
Matěj Koudelka
Linux admin

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS