Doporučení z první ruky

David Němec — tvůrce webů a eshopů, IT konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

S Davidem jsem se potkal při realizaci projektu Nedlužím státu (www.nedluzimstatu.cz) v rámci komunity dobrovolníků Česko.Digital, kde věnoval nemalou část svého času právě tomuto projektu a velmi výrazně ho v pozitivním slova smyslu ovlivnil do finální podoby. Svým zodpovědným přístupem a snahou vždy vše dotahovat do posledního detailu a do konce mě zaujal natolik, že jsme s ním začali spolupracovat i mimo platformu Česko.Digital. David vždy domýšlí věci v širší perspektivě a kontextu, přemýšlí dopředu a hlídá i věci, které by nemusel, protože mu záleží na výsledku celého zadání. Je neuvěřitelně strukturovaný a samostatný, podklady od něj jsou vždy perfektně připravené a přehledné a vždy navrhne i řadu dalších možností či optimalizací nad rámec zadání. Velmi oceňuji i jeho flexibilitu. Samostatnou kapitolou je pak jeho morální kompas a cit pro sociální otázky a pro ochranu zranitelných osob. Spolupráci s Davidem tedy zcela bez obav doporučuji všem potenciálním zákazníkům. Je to opravdu radost a jsem rád, že nám pomáhá.

Radek Hábl
ředitel Institutu prevence a řešení předlužení, z. ú.
www.institut-predluzeni.cz

David je profík nejen v IT, ale i v soft skills. Skvěle uchopil potřeby naší firmy a zhmotnil je při tvorbě nového slovenského webu. Poradil si se všemi našimi nápady, na které Shoptet šablony nemyslely, a poradil si i v komunikaci se mnou, technologickým analfabetem. Tam, kde sám neznal řešení, dohledal je pro nás u jiných. Po celou dobu spolupráce perfektně komunikuje a podává nám pomocnou ruku vždy, když na webu něco zmastíme.

Anna Brunecká
spolumajitelka společnosti Dupeto
www.dupeto.sk

David pro nás spravuje celé portfolio webů stojících na WordPress. V této práci jsou dovednosti a znalosti stejně důležité jako zodpovědnost, spolehlivost a důslednost. K tomu si připočtěte, že má rád neřešitelné výzvy, které obvykle vyřeší - často k překvapení IT oddělení velkých firem včetně nadnárodních korporací. Spolupracovali jsme i na projektech e-shopů stojících na platformě Shoptet. I tady mě dokázal vždycky udivit tím, jak umně dokázal krabicový e-shop ohnout do custom řešení pro klienty s často velmi specifickými potřebami a požadavky.

Jiří Smetana
jednatel marketingové agentury

David je prostě skvělý. Nejenže je vždy ochotný pomoci, ale i komplikovanější koncepty dokáže vysvětlit lidskou řečí. Hodně jsem se tím od něj naučila. Web nám funguje, a když máme jakoukoliv otázku, tak David reaguje velmi pohotově a rychle.

Zdeňka Polčicová
marketingová specialistka
www.legito.com

David pro nás převedl web www.brno.ai do WordPressu a dál nám web udržuje. Spolupráce je hodně dobrá, reaguje velmi rychle a chyby rychle opravuje (je jich ale naprosté minimum). V rámci převodu dělal i dost customizací, protože existující pluginy neuměly vše, co jsme si vymysleli.

Jan Bárta
Brno.ai
www.brno.ai barta@brno.ai

Potom, co jsem zjistila, že David si poradí i s tím, s čím si neporadila celá webařská firma a ještě navrch, když to David zvládl vyřešit za méně času, než jsem čekala, jsem se na něj rozhodla obrátit i s tvorbou celého dalšího webu. Ten dal do kupy přesně v termínu (doteď jsem v šoku, myslela jsem, že takoví webaři neexistují, co umí dodat včas!) a ještě navrch se mnou uměl mluvit jako s normálním člověkem, co jenom nerozumí kódu. Od té doby už se ohledně webů neobracím na nikoho jiného, proč bych to taky dělala. Vážím si jeho schopnosti vysvětlit mi, co je potřeba kdy a za kolik udělat a poté to také dodržet. Kdyby někdy existovala soutěž o nejprofesionálnějšího webaře, Davida bych viděla navrchu bedny.

Soňa Parke
funkční trenérka & biohackerka
www.sonaparke.cz trenerka@sonaparke.cz

David je profík, který dodržuje termíny a s jeho prací jsem maximálně spokojený. Co si řekneme, to platí. Líbí se mi, že dokáže koordinovat v rámci projektu i činnosti, které nedodává přímo on a nad zakázkou přemýšlí komplexně.

Ondřej Staněk
pojištění, úvěry, finance srozumitelně a neformálně
www.freshfinance.cz stanek@freshfinance.cz 724 689 179

Služeb Davida využívám už několik let. Pro mě, jako majitelku eshopu, je nejdůležitější rychlost a kvalita, a to u Davida platí na 100 %. S čímkoliv se na něj obrátím, rychle dostanu řešení a vždy něco navíc. Sám zkontroluje, jestli vše běží jak má, doporučí zlepšení a vždy se snaží se najít to nejlepší řešení. Určitě jej mohu jen doporučit!

Petra Orságová
majitelka eshopu La Tulia®
www.LaTulia.cz

Spolupráce s Davidem je neobyčejně produktivní. David ovládá své řemeslo velmi dobře (dělal nám web), je spolehlivý a co si dohodneme, to platí. Kromě toho je proaktivní, přichází s vlastními nápady a ty nápady jsou navíc často velmi dobré. Komunikace s Davidem je vynikající - je věcný, stručný, neobtěžuje technickými detaily a umí dobře naslouchat a podívat se na věc pohledem svého zákazníka. Kromě toho je i jako člověk sympaťák. Spolupracovat s Davidem je radost.

Vojtěch Vild
autor filmu
www.biomasakr.cz

Hosting mi zrušil web a mne zbyla jen data na ftp a databáze. Úkolem tedy bylo oživit web z toho, co zbylo přepsáním absolutních odkazů ve WordPress a db. Před panem Němcem mne odmítly tři subjekty, které jsem oslovil. Neuměly nebo přímo nechtěly. Pan Němec se mi věnoval ve svém volném čase, zatímco byl na dovolené. Dokonce se nabídl, že o víkendu mi pomůže a pokusí se to vyřešit. Mezitím mi však nabídl pár technických rad k rychlému vyzkoušení, které mi ve finále ušetřily další trápení. Nebýt jeho, web by nešel minimálně do víkendu, takto byl v provozu do pár hodin. V následujícím roce budu řešit nový web a budu potřebovat někoho, kdo projeví invenci a především zájem dotáhnout projekt do konce. V tomto ohledu je pan Němec logická volba, jako jediný mi chtěl pomoct s věcí, která se ostatním jevila jako otravná a málo výnosná.

Jakub Trübenekr
HR agentura, TRAUTENBERK CONSULTING s.r.o.
www.trautenberk.com