Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Tuč > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Tuč — designér smysluplných produktů a služeb, leader inovací a mentor startupů

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace David Tuč:
Předtím, než David vstoupil do Kiwi.com, neexistoval v naší společnosti v podstatě žádný Design tým. Od začátku pracoval tvrdě na jeho vybudování a podařilo se mu ho zformovat do dobře fungující jednotky. David byl zodpovědný za distribuci úkolů v týmu a za reportování výsledků. Dokázal pracovat samostatně, bez dalších vstupů z mé strany. Vždy doručoval všechny úkoly v daném časovém rámci. David je zodpovědná osoba, na kterou se určitě můžete spolehnout. Jsem opravdu rád, že jsem měl možnost s ním spolupracovat.

Oliver Dlouhý

CEO v Kiwi.com
www.kiwi.com
Měl jsem to privilegium pracovat s Davidem v Kiwi.com. Je to zkušený lídr designu a inovací, který vedl rychle rostoucí UX tým. David sehrál důležitou roli v přeměně myšlení i kultury společnosti včetně zavedení human-centered design přístupu. Současně úspěšně budoval design tým se zaměřením na rozmanitost dovedností a na cestě zdolal řadu nelehkých překážek. Design tým jako takový a jím ovlivněná vize společnosti jsou vynikajícími příklady jeho úžasné práce. Osobně jsem vždy spolupráci s Davidem vítal, protože má velmi strategický přístup a schopnost nadhledu jako nikdo jiný. Při řešení těžkých problémů mě vždy inspiroval a vedl směrem, který pomáhá poskytovat našim zákazníkům lepší user experience. Jeho přístup a vize zásadně ovlivnila mé rozhodnutí přestěhovat do Brna a stát se součástí Davidova týmu v Kiwi.com.

Martin Jancík

UX designér v Kiwi.com
David nás provedl naší první zkušeností v návrhu produktů a jeho uživatelských rozhraní, přičemž z naší spolupráce učinil ukázkový UX projekt. Vzhledem k tomu, že složitost našich systémů i počet našich zákazníků roste, stala se oblast UX něčím, co musíme brát vážně. David pracuje jako opravdový profesionál a doporučuji jej oslovit a zapojit do jakýchkoli UX projektů, u nichž vám svými schopnostmi a praxí doplní to, co vám chybí interně.

Pavel Minařík

CTO ve Flowmon Networks
www.flowmon.com
Naše společnost spolupracuje s Davidem již dlouhá léta. Neustále pro nás identifikuje slabosti našich produktů a navrhuje zlepšení, která činí naše zákazníky šťastnější :-) Spolupráce s Davidem byla vždy snadná, kreativní a produktivní.

Petr Benešovský

spoluzakladatel ONEbit hosting
www.onebit.cz
David mi zkrátka ukázal, co znamená být skvělý lídr týmu. Vždycky si našel čas na to, aby pochopil, podpořil a pomohl každému k nejlepším výkonům. Tato empatie mu umožnila vybudovat úžasný designový tým v rychle se měnící společnosti Konica Minolta. Byl jsem zvlášť ohromen Davidovou schopností rozpoznat mé silné stránky, porozumět mým vizím a vést mě k tomu, abych byl lepší verzí sebe samého. Pro mě byl David mentorem, koučem a také přítelem. Přál bych si, aby každý designér měl možnost spolupracovat s lídrem, jako je David.

Marián Čepa

Design In Style
Strategicky myslící designér, expert na UX design, průkopník digitálních produktů, skvělý člověk pro spolupráci. David je profesionál každým coulem, nebojí se převratných myšlenek a revolučních produktů.

Radek Hradil

UX designér a marketér
Když NetSuite hledal svého prvního seniorního UX designéra v České republice, sešli jsme se s těmi nejlepšími odborníků z oblasti UX v regionu a poté vybrali Davida. Přirozeně se stal lídrem evropského UX týmu, majíce obrovský vliv na produkty společnosti Netsuite. David je jednoznačně jedním z nejlepších odborníků na UX design, jakého byste našli. Mimo to je to úžasná osobnost. Bylo vždy potěšení pracovat s ním i pro něj.

Mehdi Dudenhoeffer

externí vedoucí náborář pro Publicis.Sapient
www.netsuite.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS