Bc. David Voborský

grafický designér a strážce vašeho brandu

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR; osobně Brno a Jihomoravský kraj

Postarám se, aby podoba vaší značky fungovala.

Má vaše značka definovanou vizuální identitu a vy nevíte, kdo se vám o ni bude starat? Kdo uhlídá, aby byla jednotná, srozumitelná a tedy i funkční? Kdo zaručí, aby ji vaši zákazníci rozpoznali na první dobrou? A nebo jste na začátku a novou identitu pro svou značku teprve potřebujete?

Tak to jste na správném místě! Grafickému designu se věnuji více jak 15 let. Prošel jsem si reklamní agenturou a brandingovým studiem, kde jsme vytvářeli značky od myšlenky až po vizitku či příspěvky na sociálních sítích. Vím, o čem branding je. Je o pečlivosti a detailech. To je to, na čem záleží.

Zažil jsem správu brandu high-tech firmy zevnitř, setkal se tak s vývojem produktů a služeb přes jejich prezentaci až po vytváření konkrétních komunikačních kanálů jako je brand nebo různé tiskoviny.

Proto jsem se rozhodl nabídnout své zkušenosti v oboru grafického designu dál. Štve mě, že se mnohdy značky rozpliznou a z původní silné idei nezbyde nic. Funkční značka je vždy postavená na symbolech, na grafických prvcích, které jsou jejími nositeli. To je třeba zachovat a do další komunikace značky propsat. Proto jsem tu.

Láska k vizuální kráse mě provází od dětství a přivedla mě ke studiu oboru Polygrafie na střední škole. Po absolvování Bc. oboru Veřejná správa na Masarykově univerzitě převládla touha věnovat se profesně grafice. Vyzkoušel jsem si profesi učitele na Střední škole grafické v Brně (2001–2007) a poté vstoupil do „ostrého provozu“ jako grafik a designér v několika reklamních agenturách – mj. AŇO Agency, Marco BBN Czech Republic či designové studio B tým. Kompletní kariérní přehled uvádím na svém LinkedIn profilu.

S čím vám mohu pomoci?

  • Správa vizuální identity – Postarám se, aby vaše vizuální identita zůstala funkční. Budu o ni pečovat a rozvíjet ji dál.
  • Nová vizuální identita – Chybí vám moderní vizuální podoba značky, nebo ji máte, ale už není to, co bývala a potřebujete ji omladit či osvěžit? Není problém. Potkáme se a vytvořím vám brand, který bude funkční a zaměřený hlavně na vaše zákazníky.
  • Návrhy tiskovin – Značku máte, ale potřebujete vytvořit merkantilní tiskoviny, resp. vizitky, letáčky, katalogy, výroční zprávy, aj.? Napište mi.
  • Webové stránky – Navrhnu vám i grafickou podobu vašeho webu s ohledem na uživatelskou přístupnost a hlavně funkčnost. Nemusíte se o nic starat po programátorské stránce. Externě zajistím i naprogramování webu.
  • Návrh a sazba knih – Musím to sem napsat, je to totiž můj velký koníček. S velkou radostí vám navrhnu obálku, vnitřní layout a sazbu vaší knihy. Je to okrajovka, ale pro mě to má velký smysl a baví mě to.

Pokud vám cokoliv nebude jasné, nejlepší bude, když si zavoláme, napíšeme si nebo se sejdeme. Budu se těšit na naši spolupráci.

Bc. David Voborský

Kontakty

Bc. David Voborský
Hluboká 82/3
Brno
639 00
Mobil:777 277 285
Email:david.voborsky@gmail.com
Behance:davidvobor27eb
WhatsApp:420777277285
Účet:1525350040/3030
IČ:04229045

Doporučení
z první ruky

David Voborský je zkušený a spolehlivý profesionál. Pohotově a konzistentně komunikuje. Díky klidné a vstřícné povaze je s ním radost realizovat i rozsáhlejší dlouhodobé zakázky, návrhy designu, kompletní realizaci knih nebo katalogů. Je kreativní, ale velmi dobře zvládá i zakázky, kde je třeba beze zbytku respektovat předem daný layout – a to neumí každý. Spolupracujeme řadu let a v případě nových zakázek bude první, na koho se obrátím.

Mgr. Zbyněk Zavadil

EkoCentrum Brno, ředitel. Autor, editor a korektor, copywriter Kontura Design.