Doporučení z první ruky

Dominik Michalík — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Ing. Ľubomíra Trulik

S Dominikem jsme spolupracovali na několika projektech v týmu jako SEO specialista a copywriter. Spolupráce byla vždy na úrovni, přínosná pro klienty a ve všech ohledech velmi profesionální. Dominik je pečlivý a důsledný, svůj obor má v malíčku, vše má hezky promyšleno na několik měsíců předem, po jeho práci jsou vidět výsledky. Přináší projektům přidanou hodnotu a dá se na něj spolehnout. Pokud bych pracovala na vlastním online projektu, určitě bych se na něj neváhala obrátit.

Ing. Ľubomíra Trulik
copywriterka píšící česky i slovensky

Dominik se za poslední tři roky stal nezastupitelným členem našeho týmu na projektu zpasti.cz. Jeho přístup k práci je exemplární - projevuje nejen vysokou úroveň profesionality, ale i osobní angažovanost, která je v našem oboru tak vzácná. Jeho flexibilita a schopnost přizpůsobit se rychle měnícím se požadavkům projektu jsou obdivuhodné a často nám umožnily překonat potenciální překážky s neuvěřitelnou efektivitou.

Michal Kummer
jednatel
www.zpasti.cz info@zpasti.cz

Dominik k práci přistupuje zodpovědně a jeho výstupy mají užitečný přesah do offlinu. Vše vysvětluje srozumitelně a záleží mu na tom, aby klient uměl vytěžit potenciál ze SEO analýzy. Dominik je férový, otevřený a skvěle se s ním pracuje.

Michal Derner
Komax Czech Republic Trading s.r.o.

Spolupráce s Dominikem započala v roce 2022, kdy nám pomohl s migrací celého webu a zajistil, aby vše proběhlo bez jakýchkoliv technických problémů a ztrát návštěvnosti v rámci SEO. Od té doby se nám pravidelně stará o to, aby SmartEmailing byl jedničkou ve vyhledávačích. Za Dominikem jsou hmatatelné výsledky a jde vidět, že má svůj obor v malíčku. Komunikace je s ním jasná a jednoduchá a pokud chcete zažít zadání pro copy z říše snů, tak Dominika určitě doporučuji.

Ondřej Ratajský
CMO SmartEmailing
smartemailing.cz
Ing. Dominik Richter

S Dominikem jsem spolupracoval na několika projektech týkajících se redesignu webu a následného online marketingu. Kromě detailní SEO strategie ušité na míru vašemu byznysu vypracuje podklady od analýzy klíčových slov po návrh struktury webu, pomůže s efektivním předáním úkolů dalším členům týmu a identifikuje další marketingové příležitosti, jako třeba PPC reklamy. Chtěl bych vyzdvihnout jeho široký odborný rozsah, systematičnost a individuální přístup s důrazem na obchodní cíle a výsledky. Pokud hledáte specialistu, který vás provede světem online marketingu, Dominik je jasná volba.

Ing. Dominik Richter
webdesignér, tvůrce webových stránek a online marketér

Dominik Michalík nám řešil SEO a linkbuilding od r. 2019 do r. 2022. Během této doby byla provedena kompletní analýza a přepracování webových stránek tak, aby odpovídaly současným potřebám jak návštěvníků stránek, tak vyhledávačů. Mezi Dominikovy kladné vlastnosti patří znalost oboru a služeb, které poskytuje, empatie, vytrvalost, trpělivost s klientem, který úplně jiné věkové kategorie a v oblasti IT se moc neorientuje. Především proto mohu Dominika Michalíka doporučit.

Ludvík Málek
majitel ve společnosti A-LIGHT

S Dominikem jsem měla to štěstí spolupracovat téměř rok na blogových článcích pro SmartEmailing. Dominik vytváří obsahový plán, zadání k článkům a celý proces řídí, aby byl výsledek co nejlepší po SEO, obsahové i grafické stránce. Je precizní, spolehlivý a pečlivý - během 10 let v oboru jsem neviděla tak detailní zadání článků pro copywritera (včetně rešerší!) jako od Dominika. Velkou výhodou také je, že se Dominik umí skvěle vžít i do úplných začátečníků, takže v místech, kde by byl text až příliš odborný, na to upozorní. Spolupráci s Dominikem vřele doporučuji!

Mgr. Kateřina Kang Vlčková
copywriterka, redaktorka a publicistka
kangkaterina@gmail.com 775 922 105

S Dominikem spolupracuje naše firma již čtvrtým rokem a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Jeho práce v SEO, PPC, E-mailingu, analýze a optimalizace obsahu webových stránek je perfektní. Je to upřímný a férový člověk. Dominika Michalíka můžu jen doporučit!

Marek Mandelík
jednatel a majitel společnosti LUVICA s.r.o.
www.synouvelle.cz

Za Dominikovy koordinace jsem pomáhal realizovat nebo spravovat vícero webových prezentací. Dává přesná zadání, komunikace s ním je příjemná, probíhá hladce, a proto nedochází k žádným nedorozuměním. Dominik je perfekcionista, který dotahuje věci do konce - to rozhodně ocení každý minulý, současný i budoucí Dominikův klient nebo spolupracovník.

Adam Žitník
full stack developer a web designer
adamzitnik.cz

Spolupráce s Dominikem si hrozně vážím a rozhodně doporučuji. Je to člověk, který ví, čeho chce dosáhnout a jak toho docílit.

Ondřej Hanzel
majitel ve společnosti In-duro s.r.o.
www.in-duro.cz hanzel@in-duro.cz