Doporučení z první ruky

Dominik Michalík — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji všech 9 doporučení

Ing. Ľubomíra Trulik

S Dominikem jsme spolupracovali na několika projektech v týmu jako SEO specialista a copywriter. Spolupráce byla vždy na úrovni, přínosná pro klienty a ve všech ohledech velmi profesionální. Dominik je pečlivý a důsledný, svůj obor má v malíčku, vše má hezky promyšleno na několik měsíců předem, po jeho práci jsou vidět výsledky. Přináší projektům přidanou hodnotu a dá se na něj spolehnout. Pokud bych pracovala na vlastním online projektu, určitě bych se na něj neváhala obrátit.

Ing. Ľubomíra Trulik
copywriterka píšící česky i slovensky

Dominik k práci přistupuje zodpovědně a jeho výstupy mají užitečný přesah do offlinu. Vše vysvětluje srozumitelně a záleží mu na tom, aby klient uměl vytěžit potenciál ze SEO analýzy. Dominik je férový, otevřený a skvěle se s ním pracuje.

Michal Derner
Komax Czech Republic Trading s.r.o.

Dominik Michalík nám řešil SEO a linkbuilding od r. 2019 do r. 2022. Během této doby byla provedena kompletní analýza a přepracování webových stránek tak, aby odpovídaly současným potřebám jak návštěvníků stránek, tak vyhledávačů. Mezi Dominikovy kladné vlastnosti patří znalost oboru a služeb, které poskytuje, empatie, vytrvalost, trpělivost s klientem, který úplně jiné věkové kategorie a v oblasti IT se moc neorientuje. Především proto mohu Dominika Michalíka doporučit.

Ludvík Málek
majitel ve společnosti A-LIGHT

S Dominikem jsem měla to štěstí spolupracovat téměř rok na blogových článcích pro SmartEmailing. Dominik vytváří obsahový plán, zadání k článkům a celý proces řídí, aby byl výsledek co nejlepší po SEO, obsahové i grafické stránce. Je precizní, spolehlivý a pečlivý - během 10 let v oboru jsem neviděla tak detailní zadání článků pro copywritera (včetně rešerší!) jako od Dominika. Velkou výhodou také je, že se Dominik umí skvěle vžít i do úplných začátečníků, takže v místech, kde by byl text až příliš odborný, na to upozorní. Spolupráci s Dominikem vřele doporučuji!

Mgr. Kateřina Kang Vlčková
copywriterka, redaktorka a publicistka
kangkaterina@gmail.com 775 922 105

Spolupráce s Dominikem si hrozně vážím a rozhodně doporučuji. Je to člověk, který ví, čeho chce dosáhnout a jak toho docílit.

Ondřej Hanzel
majitel ve společnosti In-duro s.r.o.

Za Dominikovy koordinace jsem pomáhal realizovat nebo spravovat vícero webových prezentací. Dává přesná zadání, komunikace s ním je příjemná, probíhá hladce, a proto nedochází k žádným nedorozuměním. Dominik je perfekcionista, který dotahuje věci do konce - to rozhodně ocení každý minulý, současný i budoucí Dominikův klient nebo spolupracovník.

Adam Žitník
full stack developer a web designer
adamzitnik.cz

Kromě spolupráce na marketingové akci E-commerce Day mám s Dominikem dlouholeté zkušenosti. Mohu vyzdvihnout jeho profesionální a zodpovědný přístup nejen k práci, ale i ke klientům. Je vstřícný a projekty dotahuje do konce. Spolupráci hodnotím na vysoké úrovni.

Ľubomír Takáč
www.lubomirtakac.com lubosh92@gmail.com 775 192 692

S Dominikem jsem několikrát konzultoval otázky SEO. Oceňuji především jeho přátelský přístup a spoustu praktických rad, které pak mohu uplatnit ve své pozici SEO specialisty.

Matúš Elias
webový analytik a SEO specialista

Oceňuji, že Dominik dodává přesné zadání a plní termíny. Dotahuje věci do konce a záleží mu na 100% výsledku.

Dagmar Malásková Kulaviakov
reklamní textařka, novinářka a pátračka po zajímavých informacích