Doporučení z první ruky

Ing. Dominik Richter — webdesignér, tvůrce webových stránek a online marketér


Zobrazuji všech 5 doporučení

Pokud chcete kvalitní webovky, máte hodně možností. Pokud ale chcete kvalitní webovky, profesionální přístup, lidské chování, vstřícnost, ochotu najít kompromis pomocí rovnocenného dialogu, je Dominik ta správná volba. Od začátku jedná narovinu, s respektem, vždy dodrží slovo a poskytne čas na rozhodnutí. Akceptuje vaši volbu a stojí si za tím, že klient je alfou a omegou. Tvorba nového webu pro mě byl stres, nejsem přece ajťák, ale s pomocí Dominika to byla zábava, která má krásný výsledek.

Eva Rozehnalová
Computer Agency o.p.s.
c-agency.cz rozehnalova@c-agency.cz

Spolupráce na profesionální úrovni. S panem Richterem mám velice dobré zkušenosti. Dobře poradí, dobře navrhne a projekt dotáhne do zdárného konce k mé absolutní spokojenosti! Můžu jenom doporučit!

David Kříž
LuxEco s.r.o.
luxeco.cz

S Dominikem probíhala spolupráce při návrhu a tvorbě webu s maximální spokojeností! Je ochotný a profesionální. Vše, co jsme si řekli, platilo, a komunikace na úrovni. Dále s ním spolupracujeme na správě webu a dalších projektech.

Lukáš Beránek
BVP Develop s.r.o.
chaletydolnimorava.cz

Profesionální přístup od zpracování grafického návrhu po zprovoznění funkčních stránek a následující správu. To vše dle individuálních potřeb. Oceňuji také nastavení redakčního systému tak, aby úprava webových stránek byla pro laika uživatelsky co nejjednodušší.

Barbora Vajglová
ředitelka Asociace pracovníků univerzit, z. s.
apua.cz
Dominik Michalík

S Dominikem jsem spolupracoval na několika projektech, kde se podílel na tvorbě webových stránek a jejich celkového designu. Líbí se mi hlavně to, že ke každému projektu přistupuje individuálně a s nadhledem. Má velký přesah do marketingu, díky čemuž je schopen postavit webové stránky tak, aby přesně plnily obchodní i uživatelské požadavky. Pokud hledáte někoho, kdo vám vytvoří webové stránky od základů, na míru a hlavně s ohledem na vaše zákazníky, tak spolupráci s Dominikem rozhodně doporučuji.

Dominik Michalík
SEO konzultant a online marketér