Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Gabrielle Tesárková

Ing. Dominika Gabrielle Tesárková

ilustrátorka, kreslířka, grafická designérka a tatérka

Ing. Dominika Gabrielle Tesárková

Jsem ilustrátorka, pro kterou je tvorba celoživotním koníčkem, zálibou, terapií a prací. Miluji, když mi pod rukama ožívají výkresy, které mohou komunikovat s ostatními.

Ráda využívám rozmanité výtvarné techniky, nejvíce se však věnuji klasické perokresbě, a to i v digitální podobě. Pracuji se software balíčkem Adobe. Své obrázky už několik let klientům přenáším také na kůži, jsem certifikovanou tatérkou. Lásku k tvůrčí činnosti se snažím předávat dál, především dětem, při výuce výtvarky a street artu.

  • Ilustrace – ilustrované obrázky pro komerční využití (marketing), knižní ilustrace, portréty, nástěnné malby, vzory.
  • Grafický design – návrhy jedinečných pozvánek a oznámení včetně zajištění tisku a doručení, dále designy nálepek, dočasných tetovaček, tiskovin atd.
  • Tetování – návrh originálního, neopakovatelného motivu na přání a jeho profesionální přenesení na kůži.

Portfolio:

Knižní ilustraceIlustrace | Davidova rukaKnižní ilustraceIlustrace | Vodáci – české létoIlustrace | Výstava Jana Merty
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Dominika Gabrielle Tesárková
Rozkošného 6
Praha 5
150 00
Mobil:775 240 794
Email:d.tesarkova@email.cz
Web:www.gabrielleillustration.com
Instagram:Instagram gabrielle.dominika

Doporučení z první ruky

Paní inženýrka Tesárková je úžasná a nesmírně talentovaná ilustrátorka, se kterou jsem měl tu čest spolupracovat na své knize a sbírce básní Dvanáct dní a jedno odpoledne (Twelve days and one afternoon). Doplnila mé texty o 15 nádherných ilustrací, 3 z nich portréty a překresy, nad kterými každý žasne a neustále se mě někdo ptá, kdo že tvořil tak nádherné obrazy. Komunikace, domluva i organizace probíhala bezchybně. Paní inženýrka je pohotová, pružně reaguje a je flexibilní, přizpůsobí se tempu práce a dokáže se dobře zkoordinovat s ostatními kolegy/umělci. Nádherně kombinuje barvy i styly, její umění odráží její individuální přístup i preciznost. Paní inženýrka povýšila mou knihu na úroveň umění skutečného a k duši promlouvajícího. Mohu ji jen doporučit pro další uměleckou a ilustrační činnost.
Ludvík Barabáš
právník, básník a překladatel, autor sbírky Dvanáct dní a jedno odpoledne, jeden z výherci literární soutěže Istrocon 2018.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS