Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Gabrielle Tesárková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Gabrielle Tesárková — ilustrátorka, kreslířka, grafická designérka a tatérka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Dominika Gabrielle Tesárková:
Se slečnou Tesárkovou byla radost spolupracovat. Když jsem hledal vhodného ilustrátora pro svou knihu, vyvěsil jsem inzerát na sociální síti. V hlavě jsem měl jasnou představu, jak by ilustrace měly vypadat a jakmile jsem viděl ty od slečny Tesárkové, bylo rozhodnuto! Následovalo několik měsíců, kdy pod jejíma rukama vzešly kresby situací, které jsem napsal. Doslova ožily! Ještě jednou moc děkuji za profesionalitu, rychlost, dodržování termínů a také trpělivost.

Andrej Líbal

Paní inženýrka Tesárková je úžasná a nesmírně talentovaná ilustrátorka, se kterou jsem měl tu čest spolupracovat na své knize a sbírce básní Dvanáct dní a jedno odpoledne (Twelve days and one afternoon). Doplnila mé texty o 15 nádherných ilustrací, 3 z nich portréty a překresy, nad kterými každý žasne a neustále se mě někdo ptá, kdo že tvořil tak nádherné obrazy. Komunikace, domluva i organizace probíhala bezchybně. Paní inženýrka je pohotová, pružně reaguje a je flexibilní, přizpůsobí se tempu práce a dokáže se dobře zkoordinovat s ostatními kolegy/umělci. Nádherně kombinuje barvy i styly, její umění odráží její individuální přístup i preciznost. Paní inženýrka povýšila mou knihu na úroveň umění skutečného a k duši promlouvajícího. Mohu ji jen doporučit pro další uměleckou a ilustrační činnost.

Ludvík Barabáš

právník, básník a překladatel, autor sbírky Dvanáct dní a jedno odpoledne, jeden z výherci literární soutěže Istrocon 2018.
https://barabaswork.wixsite.com/writer ~ barabaswork@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS