Ing. Edita Štechová

daňová poradkyně

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem kvalifikovaná daňová poradkyně a svým klientům šetřím nejenom peníze, ale také čas, který mohou strávit lépe než řešením daňových problémů. Díky zkušenostem, které jsem čerpala ve velkých korporacích i začínajících start-upech se výborně orientuji v daňové problematice nejen teoreticky, ale především prakticky.

  • Odklad daně – nestíháte podat daňové přiznání (DPPO či DPFO) včas nebo si jen chcete odložit daňovou povinnost až na konec června? Společně to zvládneme.
  • Daňové poradenství – poradím vám v daňových otázkách, zpracuji veškeré dokumenty včetně přiznání, provedu finanční analýzy (due diligance), připravím daňovou optimalizaci, nebo vás zastoupím na úřadech a při daňových kontrolách.
  • Vedení účetnictví & reporting – ve spolupráci s Jakubem Coufalem a jeho firmou Mourison consulting pro klienty zpracováváme kompletní účetní a mzdovou agendu.

Vystudovala jsem obor Účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze, zvládla náročnou kvalifikační zkoušku pro daňové poradce a stala se členkou Komory daňových poradců. Dále jsem úspěšně složila zkoušky Level 1 a Level 2 vysoce respektovaného certifikátu odborníků v investičním managementu Chartered Financial Analyst (CFA), publikuji v odborných časopisech se zaměřením na daně a účetnictví a získala jsem několik ocenění v prestižních soutěžích organizovaných společnostmi BCG či KPMG.

Motto: „V každém problému vidím příležitost.“

Ing. Edita Štechová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Edita Štechová
Dr. Zikmunda Wintra 795/21
Praha 6
160 00
Mobil:739 587 049
Email:edita@mourison.cz
Web:mourison.cz
IČ:08136483