Doporučení z první ruky

Filip Doskočil — grafický designér, webdesignér a tvůrce animací


Zobrazuji všech 5 doporučení

P. Doskočilovi mockrát děkuji za skvělé webovky a bannery. Rychlá komunikace. P. Doskočil je iniciativní a kreativní. Přidal spoustu věcí, o kterých jsem já ani nevěděl a díky tomu je výsledek lepší než zadání. Mohu vřele doporučit.

Miroslav Doubek
provozovatel psího wellness salonu
Littlestyler.cz info@littlestyler.cz

Se službami p. Doskočila jsem byla nadmíru spokojená. Vytvářel nám menu do japonské restaurace Planet sushi na Andělu. Výsledkem je neskutečně krásné a moderní menu. Pan Doskočil dodržel zadání projektu, v průběhu mě ovšem informoval, zaslal náhled k menu a co nejvíce oceňuji: dokázal poradit co a jak by mohlo výsledek vylepšit. DOPORUČUJU.

Michaela Vedralová
manager
www.planetsushi.cz 723 463 305

S Filipem spolupracuji od počátku jeho kariéry v grafickém designu. Spolupracovali jsme spolu již na více projektech. Je příjemné sledovat, jak se postupně zdokonaluje a učí se novým dovednostem. Jeho kreativita a inovativní přístup k designu výrazně obohacují každý projekt. Jeho efektivní a pružná komunikace z něj činí nejen skvělého designéra, ale i spolupracovníka.

Zbyněk Římal
CEO
MarketKings.cz

Vždy k dispozici a rychlé reakce. S Filipem jsme byli ve firmě spokojeni a externí spolupráce probíhala bezproblémově. Tvoří skvělé animace. Vřele doporučuji!

Miroslav Rosenberg
Head of Marketing

S Filipem mám bohaté zkušenosti v oblasti marketingových aktivit. Dělali jsme spolu na spoustě projektech a jeho práce a důslednost je na špičkové úrovni!

Michal Černovský
majitel reklamní agentury