Doporučení z první ruky

Mgr. Filip Kalčák — moderní copywriter


Zobrazuji všech 5 doporučení

Filipovy copywriterské služby využívám již po několikáté. Vždy přijdu s nelehkým zadáním, jež se točí v kruzích, které jsou Filipovi méně známé. Zaujal mne jeho přístup k práci a nastudování si potřebných materiálů na takové úrovni, že vznikne plně odborný článek, text či námět. S Filipem je radost spolupracovat.

Bc. Patrik Macháč
producent
www.beseenunit.com gonna@beseenunit.com

Spolupráci s Filipem můžu jen doporučit – odevzdané články mají kvalitu, odpovídají dohodnutému zadání a chodí včas. Jakákoliv další komunikace probíhá bezvadně, i když jde třeba o konstruktivní feedback a žádost o úpravy.

Karolína Hejlová
Lead Editor ve Welcome to the Jungle
www.welcometothejungle.com/cs/media karolina.hejlova@wttj.co

Filipa jsme oslovili, aby pro nás psal investiční glosy na portál FXstreet.cz. S jeho výsledky jsme spokojeni. Odvádí dobrou práci, píše profesionální texty a vždy dodržuje termíny.

Lukáš Svoboda
šéf redakce FXstreet
www.fxstreet.cz info@fxstreet.cz

Napsali jsme Filipovi, aby nám pomohl s textací webu. Je to profesionál, což se odráží ve veškeré jeho práci, která je vždy udělaná kvalitně a podle zadání.

David Herold
zakladatel Herbs Energy, exšéf Ketomix
www.herbsenergy.cz info@herbsenergy.cz 721 521 315

Pokud hledáte kvalitního copywritera, doporučuji si s Filipem domluvit schůzku. Měl jsem tu možnost a mohu s klidným svědomím říct, že Filip ví, o čem mluví.

Damián Drahovský
junior copywriter
cpw.damian@gmail.com