Doporučení z první ruky

Bc. Gabriela Bartáková — HR konzultantka, personalistka, kariérní poradkyně a mentorka


Zobrazuji všech 9 doporučení

S paní Bartákovou jsem dlouhodobě spolupracoval na projektech agenturního zaměstnávání (služba staffing) pro naši mezinárodní firmu v oblasti produkce off–shore. Byly dodávány specializované dělnické profese: Certifikovaný Svářeč, Zámečník a Montážní dělník. Našim hlavním cílem bylo zajistit stejnou kvalitu v odbornosti i u externích (agenturních) zaměstnanců, jejichž výkon byl posuzován striktně podle kontroly nezávislých autorit. Hlavní výhodou byla přímost a praktičnost v každodenní spolupráci. Jako technik jsem ocenil zejména splnění odborných nároků u kandidátů dle našich požadavků. Dále pak technickou znalost, přehled a časovou flexibilitu paní Bartákové. Dostupnost paní Bartákové byla téměř 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu pro přidělené zaměstnance ve Sviadnově a pro naše potřeby.

Marek Jandačka
produktový manažer

Paní Gabrielu vřele doporučuji pro její profesionální a přitom lidský přístup. Pomohla mi vidět na sobě samé věci, které jsem už dávno zapomněla, že umím. Má aktuální informace z oboru a na konzultaci je vždy dokonale připravená. Umí motivovat a vidí věci v optimistickém duchu, což mi vždy dodalo odvahu a naději, že řešení existuje. Velmi děkuji za tuto zkušenost.

Renata Michels
jednatelka CONRESCOM
www.linkedin.com/in/renata-michels-7aa45…

Paní Bartákovou jsem oslovil s žádostí o pomoc při tvorbě životopisu a motivačního dopisu. Konzultace byly vedené online formou přes webkameru. Konzultace je vedená formou dialogu, kde paní Bartáková zjišťuje informace o Vašich silných stránkách, motivaci a požadavcích na Vaši konkrétní pracovní pozici. Po vypracování životopisu na míru následují tipy a rady, co Vás může čekat na pracovním pohovoru a jak zaujmout zaměstnavatele. Služby jsem již doporučil svým přátelům, kteří ji stejně jako já využili a jsou nadmíru spokojení. Velmi oceňuji profesionální přístup, lidskost a empatii. Doporučuji.

Richard Štěrba
student

Paní Bartáková mi pomohla v rámci konzultace s tvorbou životopisu a motivačního dopisu. Průběh i výsledek byl perfektní a účinný. Paní Bartáková je velice schopná, ochotná a svoji práci dělá poctivě a pečlivě. Pomohla mi také s přípravou na přijímací pohovor, i zde přidala mnoho efektivních rad a fíglů, které mi pomohly k získání pracovní pozice. Za sebe konzultaci rozhodně doporučuji.

Alexandra Vaníčková

Paní Bartáková mi připravila životopis i motivační dopis. Vím, že jsem dobrý v tom, co znám a co umím. Ale psaní mi nikdy moc nešlo. Skvělé bylo vyzkoušet si pohovor nanečisto. Většina otázek byla stejná, jako jsme procvičovali. A nejdůležitější je výsledek. A to je práce. Teď už je to na mně. :)

Petr Šmehlík
PPC konzultant

Díky konzultacím s paní Bartákovou jsem našla směr, kudy se vydat po téměř desetileté pauze. Pomohla mi s nastartováním nové kariéry, při které mohu skloubit pracovní i rodinné povinnosti. Práce mě baví a naplňuje, když jsou děti nemocné, pracuji z domova.

Andrea Kameníková
obchodní referentka

Paní Bartáková je úžasný člověk na správném místě. Ukázala mi, jakým směrem se můžu v životě vydat a co by pro mě bylo nejlepší. Poradila různé techniky k pohovorům a můj životopis upravila tak, aby na první pohled zaujal. Myslím, že teď mám o hodně větší šanci dostat novou, lepší práci. Jsem moc vděčná, že jsem na takovou profesionálku narazila a měla možnost si odnést cenné rady do života. Děkuji.

Michaela Zapletalová

Touto cestou chci poděkovat paní Bc. Gabriele Bartákové za příkladný přístup a pomoc při sestavení mého životopisu. V době, kdy jsem ji oslovil, jsem řešil pracovní problémy. Bylo to poprvé, co jsem k hledání práce potřeboval životopis, a i když je na internetu našel hodně formulářů a rad, jak na to, tak jsem si pořád připadal ztracený. Už po prvním telefonátu jsem pociťoval pozitivní energii, kterou jsem pak cítil při každém kontaktu s ní. Na první schůzce se mnou probrala vše, co bylo důležité k tomu, abych byl vhodným kandidátem na pracovní pozici dle mých představ. Nepodcenila žádnou maličkost a výsledkem byl úžasně vypracovaný životopis. Díky němu jsem se zúčastnil tří výběrových řízení, jejichž výsledkem je má nynější práce. Nebyl to jen životopis, ale předala mi i spoustu rad, které jsem používal a dodnes používám při své práci. Co ale hodně oceňuji je, že i teď, když ji kdykoliv oslovím, tak se mnou probere případný problém a poradí. Mám v ní komplexní personální servis a hlavně lidský přístup. Jednoznačně můžu doporučit spolupráci s paní Bartákovou, protože jsem přesvědčený, že jak pomohla a pomáhá mně, tak ještě určitě může pomoci spoustě lidí. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.

Emil Peterek
dispečer MKD

S paní Bartákovou spolupracujeme na různých projektech, zejména na revizi a implementaci personálních procesů. Vždy se snaží vnést do projektu praktický pohled a nové trendy. Velmi si ceníme jejího osobního přístupu, profesionality, komunikativnosti a empatie. Pí. Bartáková má úžasné nadšení pro věc a hlavně velký přehled. Spolupráce s ní si velmi vážíme. Děkujeme.

Ing. Jana Nováková
jednatelka společnosti MIPEXA s.r.o.
www.mipexa.cz