Mgr. Gabriela Kulhavá

online back office asistentka, virtuální asistentka a zakladatelka externí kanceláře Bee Office

Neztrácejte čas s administrativou, raději se soustřeďte na svůj byznys. Vytvoříme stabilní jádro pro vaše podnikání.

Chcete se naplno věnovat svému podnikání, ale místo toho vám čas ubírá administrativa? Potřebujete některé své úkoly delegovat na někoho jiného? Obraťte se na Bee Office, která vám pomůže online se zpracováním administrativy a back office procesů. Pokud chcete vědět víc, podívejte se na náš web.

  • Provozní administrativa – Pomůžeme vám se správou datových schránek, zpracováním a úpravou dokumentů, budeme urgovat neuhrazené faktury, vyřešíme vaši obchodní korespondenci (výzvy, nabídky, poptávky…), vyhledáme pro vás informace, vyplníme formuláře, zadáme data do systémů, poradíme si s fakturací a jinými provozními činnostmi.
  • Podnikatelská a korporátní administrativa – Vyřešíme za vás zápis do živnostenského nebo obchodního rejstříku, budeme komunikovat s úřady, vyřídíme zápis do katastru nemovitostí nebo administrativu při zakládání společnosti apod.
  • Organizační podpora – Naplánujeme vám porady, budeme spravovat kalendáře a e-mailové schránky, poskytneme podporu při plánování akcí a teambuildingu nebo při plánování webináře.
  • HR podpora – Připravíme vám dokumentaci, zajistíme povinná školení, budeme spravovat zaměstnanecké složky či monitorovat důležité termíny.
  • Marketingová podpora – Vytvoříme pro vás obsah na sociální sítě, foto/video nebo grafiku v Canvě. Napíšeme pro vás také texty, které přitáhnou pozornost.

Než jsem se pustila do vytvoření Bee Office, vystudovala jsem Právo na Univerzitě Palackého v Olomouci. Byla jsem vždy podnikavá a bavilo mě pracovat na nejrůznějších projektech. Stejně akční jsou i ostatní lidé pracující pro Bee Office, kteří vám konečně uvolní ruce a vyřeší mnoho problémů za vás.

Proč spolupracovat právě s námi?

  • Šetříme vám čas a finance. Díky nám se můžete věnovat hlavně svému podnikání, a ne jen hoře papírů. Ušetříme vám peníze i při hledání a obsazování nové pracovní pozice.
  • Spolupracujeme online. Nemusíme řešit, jaká nás dělí vzdálenost, ani shánět kancelář.
  • Pracujeme pro vás, když nás potřebujete. Možná se vám nevyplatí asistentka na plný úvazek, my pro vás můžeme pracovat klidně jen pár hodin měsíčně a vy platíte za skutečně odvedenou práci.
  • Nemusíte se bát fluktuace zaměstnanců. Když se váš zaměstnanec rozhodně odejít, musíte řešit, kým ho nahradíte. My jsme tým, proto tato starost odpadá.
Mgr. Gabriela Kulhavá
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Gabriela Kulhavá
Rohatecká 923
Ratíškovice (Jihomoravský kraj)
696 02
Mobil:722 136 402
Email:gabriela@beeoffice.cz
Web:www.beeoffice.cz
Facebook:beeoffice.cz
Instagram:beeoffice.cz
IČ:06333729

Doporučení
z první ruky

S Bee Office již spolupracujeme více jak půl roku a jsme naprosto spokojení. Výborná komunikace, delegování čím dál tím těžších úkolů a hlavně vždy kvalitně odvedená práce.

Vinklarek & Company s.r.o.

privátní finanční poradenství