Doporučení z první ruky

Gabriela Ondračková — grafická designérka, tvůrkyně popagačních a svatebních videí


Zobrazuji všech 8 doporučení

Gábi se mi ozvala na moji poptávku ohledně tvorby loga FOXELA. Logo jsem měla načrtnuté, měla jsem tedy představu, ale potřebovala jsem učesat tok myšlenek. Jsem ráda, že se mi ozvala právě ona. Její minimalistický styl mě ihned oslovil. Komunikace byla a vlastně stále je skvělá. Je milá, nápaditá, dodržuje termíny. Vytvořila mi krásnou kolekci lišek, které značku ještě podtrhly. Přesně to jsem hledala. Gábi doporučuji i ve svém okolí.

Michaela Kučerová
web

Spolupráci s Gábinou mohu jen doporučit. Rychlá a jasná komunikace, návrhy byly úžasné, předčily moje očekávání. Návrhy měly vtip a korespondovaly s mým webem a se zaměřením mého podnikání. Určitě to nebyla s Gábinou poslední spolupráce. Děkuji.

Martina P.
www.artmise.cz

Výborná komunikace, ochota, skvělé nápady a kreativita. Slečna Gabča dokázala přenést na papír přesně to, co jsem měla v hlavě. Děkuji za krásná loga a rozhodně Vás doporučím dále.

Š. Procházková
Freya Studio a Slumont

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za návrh, grafické zpracování a technickou podporu při realizaci změny korporátní identity mé společnosti. Váš osobitý styl je přesně to, co jsem dlouho hledal. Díky a těším se na další spolupráci.

Luboš O.
jednatel společnosti Koupelny na klíč s.r.o.
koupelnynaklic.com info@koupelnynaklic.com

Gabrielu Ondračkovou jsme oslovili v souvislosti s aktualizací firemního loga a tvorbou etiket pro všechny naše produkty. Spolupráce to byla vždy efektivní a příjemná a výsledek předčil naše očekávání. Paní Ondračková do projektu vnesla svůj originální pohled a schopnosti, ale také byla schopná naslouchat našim představám, diskutovat o nich a reflektovat je ve své práci. V budoucnu ji opět rádi oslovíme.

Skvělá komunikace, paní Gabriela odvedla skvělou práci. Vytvořené logo předčilo naši představu. Vřele doporučuji!

Tomáš C.
eshop

Oceňuji skvělou a rychlou komunikaci. Gábi se nezalekla mého dlouhého zadání a nerozhodnosti a vytvořila pro mě logo dle mých představ. Logo splnilo všechna očekávání, příště se na ni určitě zase obrátím.

K. Kurková
trenérka psů
https://www.facebook.com/KataPro.cz/

Skvělá komunikace, návrh podle mých představ. Děkuji.

Dominika Š.