Doporučení z první ruky

Gabriela Ondračková — grafická designérka, tvůrce log a vizuálních identit


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Gábi se mi ozvala na moji poptávku ohledně tvorby loga FOXELA. Logo jsem měla načrtnuté, měla jsem tedy představu, ale potřebovala jsem učesat tok myšlenek. Jsem ráda, že se mi ozvala právě ona. Její minimalistický styl mě ihned oslovil. Komunikace byla a vlastně stále je skvělá. Je milá, nápaditá, dodržuje termíny. Vytvořila mi krásnou kolekci lišek, které značku ještě podtrhly. Přesně to jsem hledala. Gábi doporučuji i ve svém okolí.

Michaela Kučerová
Weby a grafika
foxela.cz

Gabrielu Ondračkovou jsme oslovili v souvislosti s aktualizací firemního loga a tvorbou etiket pro všechny naše produkty. Spolupráce to byla vždy efektivní a příjemná a výsledek předčil naše očekávání. Paní Ondračková do projektu vnesla svůj originální pohled a schopnosti, ale také byla schopná naslouchat našim představám, diskutovat o nich a reflektovat je ve své práci. V budoucnu ji opět rádi oslovíme.

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za návrh, grafické zpracování a technickou podporu při realizaci změny korporátní identity mé společnosti. Váš osobitý styl je přesně to, co jsem dlouho hledal. Díky a těším se na další spolupráci.

Luboš O.
jednatel společnosti Koupelny na klíč s.r.o.
koupelnynaklic.com info@koupelnynaklic.com

Skvělá komunikace, paní Gabriela odvedla skvělou práci. Vytvořené logo předčilo naši představu. Vřele doporučuji!

Tomáš C.
Eshop s oblečením

Oceňuji skvělou a rychlou komunikaci. Gábi se nezalekla mého dlouhého zadání a nerozhodnosti a vytvořila pro mě logo dle mých představ. Logo splnilo všechna očekávání, příště se na ni určitě zase obrátím.

K. Kurková
Trenérka psů
https://www.facebook.com/KataPro.cz/

Spolupráci s Gábinou mohu jen doporučit. Rychlá a jasná komunikace, návrhy byly úžasné, předčily moje očekávání. Návrhy měly vtip a korespondovaly s mým webem a se zaměřením mého podnikání. Určitě to nebyla s Gábinou poslední spolupráce. Děkuji.

Martina P.
www.artmise.cz

Výborná komunikace, ochota, skvělé nápady a kreativita. Slečna Gabča dokázala přenést na papír přesně to, co jsem měla v hlavě. Děkuji za krásná loga a rozhodně Vás doporučím dále.

Š. Procházková
Freya Studio a Slumont

Skvělá komunikace, návrh podle mých představ. Děkuji.

Dominika Š.

Je to boží, nádherný, úžasný. Fakt bomba! Budeme tě všude doporučovat!

Lucie a Ivan
Svatební video

Ahoj Gabi, je to úplně úžasný! Moc ti děkujeme ❤️❤️ hodně se nám to líbí, i s tím koncem je to skvělý. Si moc šikovná!

Zuzana a Štěpán Burzovi
Svatební video