Doporučení z první ruky

Hana Mošová, DiS. — multimediální tvůrkyně videí, animací a grafiky


Zobrazuji všech 8 doporučení

Výborná spolupráce, spolehlivé jednání, práce odevzdaná včas – určitě doporučujeme! Hana Mošová pro nás tvořila kompletní grafiku pro pořad Život na houpačce.

Barrandov Televizní Studio, a.s.

Spoluprací s HM média dostal náš podnikatelský záměr nový rozměr, a proto se video stalo velice důležitou součástí našeho podnikání. Kreativita, kvalita a spolehlivost, s jakou přistupují k našim zadáním, je velmi profesionální, ale zároveň svým individuálním přístupem zohledňují naše potřeby. Se spoluprací jsme velmi spokojeni, a proto plánujeme řadu nových projektů, ve kterých budeme i nadále využívat služeb HM média.

Ing. Jaromír Pytlík
jednatel společnosti Ferrax sport s.r.o.

Hanka je týmový hráč s vlastním názorem a to se cení zvlášť, když se tvoří cokoliv, co má zaujmout diváka i zákazníka!

Michal Kos

S paní Mošovou spolupracujeme na tvorbě promo videí. Jsme velmi spokojeni s kvalitou práce, profesionalitou a komunikací. Líbí se nám konstruktivní přístup a zájem o naplnění našich představ.

Martina Sládková
ACP Traductera
traductera.com

Spolupráce probíhala velmi hladce. Komunikace byla rychlá, stejně tak i zadaná práce. Celkově jsem byl spokojen s přístupem i kvalitou odvedené práce. Doporučuji.

Oldřich Tylšar
Tylsaro,s.r.o.
www.kamnazmrzlinu.cz

Paní Mošovou můžu doporučit. Líbí se mi její přístup profesionála, když se ze mě nesnažila udělat odborníka, ale chtěla mi cíleně a profesionálně pomoci.

F. Jaroš
trenér psů
www.psibible.cz pesdomaci@klubmodernihopsa.cz 739 544 008

Práce odvedená včas, spolehlivé jednání, provedení napasované na naše představy – určitě doporučujeme. Hana Mošová pro nás tvořila grafiku návodů na nádobí.

Jitka H.
BELIS a.s. – výrobce smaltovaného nádobí
www.belis.eu

S Hankou spolupracuji už několik let. Nejčastěji se jedná o editaci videí nebo grafiku do videí. Často ji také doporučuji jako animátorku. Vážím si její práce a líbí se mi, že každému projektu dává náležitou péči.

Marek Flekal
video produkce PinkFrame
https://www.facebook.com/PinkFrame