Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hana Schwarzová

Hana Schwarzová

ilustrátorka

Hana Schwarzová

Jsem všestranná ilustrátorka, jejíž tvorba se doslova „hemží“ roztomilými postavičkami, zvířátky a dalšími dětskými motivy. Tvořím veselé obrázky pro dětské knížky, učebnice i omalovánky, ale ráda se zapojuji i do marketingových projektů.

Díky odbornému vzdělání na Střední průmyslové škole grafické v Praze a dlouholeté praxi ovládám mnoho výtvarných technik a baví mě přizpůsobovat styl konkrétnímu projektu. Připravím digitální ilustrace a grafiku pro reklamu, tištěné a propagační materiály, obaly, storyboardy, weby nebo třeba animace.

Kromě ilustrování v software Adobe často pracuji také s tužkami a štětci. Nabízím malování obrazů na přání. Vybírat ale můžete také z těch, které už vznikly jen tak pro radost.

Vybrané reference: Nakladatelství Fragment (Albatros Media), Sparkys, Hornet, Klak & Son, Line Art.

Ukázky práce:

Ilustrace knihy Už umím pozdravitIlustrace Aktivní učebnice dobrých mravůIlustrovaný design Hubba BubbaObalový design pro vánoční kolekciPortrét | olejomalba
Zobrazit všech 42 náhledů této galerie >

Status:

dočasně nepřijímá zakázky

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Hana Schwarzová
U lípy 60
Mírovice (Středočeský kraj)
250 63
Mobil:606 500 962
Email:veselahanka@volny.cz
Web:www.veselahanka.eu
Facebook:Facebook ilustraceveselahanka
Instagram:Instagram hanysch
Účet:19 – 9273030257 / 0100 (Komerční banka)
:69183988

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS